forBet promocja

Opinia - II liga

Bark w bark. Z próżnego w puste

2011-01-12 22:22:26 Arkadiusz Klimek, Jeziorak Iława, Tomasz Zakierski

fot. Planeta 11

fot. Planeta 11

Byłem wczoraj na walnym Jezioraka i jestem załamany! Wydarzyło się tyle, że dyrektor zamienił się miejscami z prezesem. I… nic się nie zmieni!

 

Nie pamiętam czasów, by w Jezioraku było tak źle. Jak jeszcze byłem w drużynie, to były jakieś opóźnienia, ale zawsze – prędzej, czy później – je regulowano. Teraz się na to nie zanosi.

Ze zmian, które zaszły we wtorek w klubie nie wyniknie moim zdaniem nic dobrego. Może być nawet jeszcze gorzej, bo - z tego, co wiem - z klubu może odejść kilku doświadczonych graczy. Wiem, że Tomek Zakierski raczej na pewno nie zostanie trenerem i zastanawia się nawet nad rozstaniem z klubem. To samo Jarek Rzeźnikiewicz…

Sytuacja jest naprawdę beznadziejna. Nie ma niczego. Nawet okres przygotowawczy nie został jeszcze zaplanowany. Jedyny plus tego wszystkiego jest taki, że mnie już to bezpośrednio nie dotyczy. Nie wiem, jakbym to zniósł… Wczoraj wybrałem się na walne, bo chciałem jakoś pomóc. Pomyślałem, że może się przydam. Tylko, że na razie to tu nie ma w czym pomagać. Rozmawiałem z Tomkiem Radzińskim i zgodnie stwierdziliśmy, że nie pamiętamy, żeby było z Jeziorakiem tak źle. Nie było mnie wtedy w Jezioraku, ale podobno w końcówce gry w tej „prawdziwej” II lidze też były dość duże zaległości. Tyle tylko, że wtedy brakowało pieniędzy na premie, a nie na wypłaty... Moim zdaniem, jeżeli miasto teraz nie pomoże, to nie pomoże już nic.

W klubie jest tak tragicznie, że nie ma nawet kasy na nowy sprzęt. Jakiś czas temu stare stroje oddano przecież do krawcowej, żeby zaszyć na koszulkach logo Bi-Es. Dalsze bytowanie w ten sposób skończy się tym, że wiosną będą grać juniorzy i klub spadnie z hukiem do III ligi. A wtedy, nie da się ukryć, byłaby ogromna szkoda. Taki klub jak Jeziorak zasługuje na tę II ligę na pewno.

 

Arkadiusz Klimek,

były zawodnik m.in. Jezioraka Iława i Stomilu Olsztyn 

 

Komentarze

 1. robinho 2011-02-08 15:51:41 (enq***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #973 0:0 zgłoś

  klimek byłeś cienki w Jezioraku to odeszłeś a teraz Jeziorak wyszedł na prostą i się utrzyma a od nowego sezonu będzie walczył o pierwsze miejsca

 2. Przem 2011-01-16 20:53:14 (host-***-***-***-***.olsztyn.mm.pl) #510 0:0 zgłoś

  Mam pewne info. Jeziorak na 100% wystartuje. wszystko powoli się układa. Trwają już zaawansowane rozmowy z poważnym sponsorem strategicznym. Co do Pana Klimka: bagno i 3 m mułu. Jak pan grał w Iławie to co pan pokazał???? "cały stadion krzyczał zdjąć tego drewniaka:D" panie Klimek czas iść na emeryturę. Wim, że żale są dlatego bo nie dostał pan posady dyrektora grup młodzieżowych czy jakoś tam...Jest pan cienki i tyle.... Czas na to żeby pan to zrozumiał.

 3. kibic 2011-01-16 11:56:46 (***.***.***.***) #502 0:0 zgłoś

  panie Klimek po powrocie z zagranicy do Jezioraka nie zrobiłeś nic!!! przez rok czasu więcej czasu spędzałeś na leczeniu kontuzji i za kartki które łapałeś za dyskusje z sędziami, pan minuta gry była bardzo droga, nie najlepsza reklamę Jeziorakowi i Iławie zrobiłeś pan pokazując d--e!!! poszedłeś pan na walne żeby pomóc Jeziorakowi, a co pan oprócz krytykowania potrafisz??? krytykować każdy potrafi, dzięki Jeziorakowi zarobiłeś pan jakieś pieniądze, czy nie pora spłacić dług!!!???

 4. rolnik z A8 2011-01-13 15:56:44 (host-***-***-***-***.olsztyn.mm.pl) #426 0:0 zgłoś

  "nowy prezydent obiecał" Buahahaha tylko jeszcze wam nie powiedział że jesteście dla miasta KOORWAMI i BASTA!! Rozpłaczcie się.... bo bedziecie jeszcze skomlać o ten stadion. Stomil i Jeziorak zawsze was gniecie! ciecie!!!!!

 5. do orlik 2011-01-13 14:27:13 #415 0:0 zgłoś

  Nowy prezydent miasta obiacał nowy stadion do 2013 roku. 10- cio tysięczny nowoczesny stadion. A co do Jezioraka to mam nadzieje, że wyjdzie na prostą. W lidze jest nas tylko troje OLIMPIA, Stomil i właśnie Jeziorak a chciałbym zeby W-M się rozwijały i goniły lepsze województwa. A ty cwaniaku z Olsztyna uważacie się za lepszych? Wszycy widzą co robi ten Olsztyn jako stolica województwa.

 6. do orlik 2011-01-13 14:25:02 #414 0:0 zgłoś

  Nowy prezydent miasta obiacał nowy stadion do 2013 roku. 10- cio tysięczny nowoczesny stadion. A co do Jezioraka to mam nadzieje, że wyjdzie na prostą. W lidze jest nas tylko troje OLIMPIA, Stomil i właśnie Jeziorak a chciałbym zeby W-M się rozwijały i goniły lepsze województwa.

 7. orlik 2011-01-13 11:06:30 (***.***.***.***) #408 0:0 zgłoś

  W tym województwie tylko Olimpia rozwija się jak trzeba. OKS nadal grzebie się w bagnie, Jeziorak tonie całkowicie, a na horyzoncie (w III lidze) nie widać klubu, który dołączyłby do tej trójki w II lidze. Cała nadzieja w tym, że Olimpia awansuje w tym roku do I ligi i zacznie łapać najzdolniejszych zawodników z regionu, dzięki którym zaistnieje na piłkarskiej mapie Polski. Jeszcze żeby stadion w Elblągu zrobili, to będzie gdzie jeździć na mecze.

 8. Kraina tysiąca jezior 2011-01-13 11:05:07 (***.olsztyn.vectranet.pl) #407 0:0 zgłoś

  Mimo że jestem z Olsztyna to życzę wam abyście się utrzymali.My w Olsztynie już kiedyś to przeżywaliśmy,wyszło tak że klub rozwiązano i powoli z czasem został odbudowany jednak nazwa na dzień dzisiejszy dalej nie została przywrócona.Nawet wrogom nie życzy się aby klub się rozpadł,tymbardziej że Jeziorak i Oks to 2 kluby z Warmii i Mazur któe reprezentują te województwo.Olimpii nie zaliczam bo z Warmią i Mazurami mają tyle wspólnego co Najman z MMA.Mam nadzieje że miasto wam pomoże i nie odrwóci się tyłkiem jak przed pare laty u nas.Powodzenia.

Dodaj swój komentarz

           
######  ##  ##### 
  #  # # #  # 
  #  #  # #  # 
 #  ###### #  # 
 #   #  # #  # 
###### #  # #####