forBet promocja

News - IV liga

forBET IV liga: Zapowiedź i kursy 12. kolejki

2023-10-20 21:08:51 Wojciech Figurski, Constract Lubawa, Tęcza Biskupiec, DKS Dobre Miasto, Stomil II Olsztyn, Znicz Biała Piska, Mamry Giżycko, Motor Lubawa, Mrągowia Mrągowo

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Łukasz Kozłowski

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Łukasz Kozłowski

Po 12. kolejkach IV ligi na czele jest Znicz Biała Piska, który ma na swoim koncie 26. punktów. W górnej części tabeli jest jednak spory ścisk i różnica między pierwszym, a piątym zespołem wynosi raptem 3 punkty.

Sponsorem tytularnym rozgrywek są zakłady bukmacherskie forBET, które proponują możliwość obstawiania wyników meczów, a także zakłady specjalne dla każdej z drużyn.

ZAŁÓŻ KONTO W FORBET I SKORZYSTAJ Z BONUSÓW NA START: DO 1 100 PLN ZAKŁADU BEZ RYZYKA, 2050 PLN BONUSU OD 2. DEPOZYTU ORAZ GRY BEZ PODATKU PRZEZ 30 DNI OD REJESTRACJI.

W niedzielę będziemy świadkami starcie aktualnie dwóch najlepszych drużyn IV ligi. Lider z Białej Piskiej uda się na daleki wyjazd do Elbląga, gdzie spotka się z wiceliderem Olimpią II.

Doszło do zmiany trenera w szeregach beniaminka z Lubawy. Nowym trenerem Constractu został Wojciech Figurski, który ostatnio pracował w Polonii Lidzbark Warmiński. Poprzedni szkoleniowiec Dawid Mederski złożył rezygnację na początku tygodnia. - Z ciężkim sercem, ale zarząd zaakceptował jego decyzję - czytamy na stronie internetowej Constractu.

Constract aktualnie ma na swoim koncie zaledwie 6. punktów i daje to 14. miejsce w tabeli. Figurski zadebiutuje w nowej roli na wyjeździe w Biskupcu z Tęczą. O punkty będzie bardzo ciężko.

Sobota: Tęcza Biskupiec - Constract Lubawa (12), DKS Dobre Miasto - Stomil II Olsztyn (13), Polonia Iłowo - Mamry Giżycko (14), Motor Lubawa - Mrągowia Mrągowo (14), Granica Kętrzyn - Olimpia Olsztynek (15), Mazur Ełk - Polonia Lidzbark Warmiński (15), Jeziorak Iława - Rominta Gołdap (15)

Niedziela: Olimpia II Elbląg - Znicz Biała Piska (15)

rys

Komentarze

 1. Żbik 2023-10-21 13:34:36 (***.***.***.***) #78816 0:0 zgłoś

  Olimpia Spady Elbląg znowu gra w niedzielę licząc na zawodników pierwszego zespołu. Hm ależeby kazać pracować w niedzielę, dzień święty?

Dodaj swój komentarz

        
###### # ##### 
  # #  #  
  #  #  #  
 #  #  #  
 #   #  #  
###### #  #