forBet promocja

News - III liga

Startuje III liga. Tylko dwóch naszych reprezentantów

2022-08-05 11:25:00 Sokół Ostróda, Concordia Elbląg

Sokół Ostróda zagra na wyjeździe z Bronią Radom. Fot. s28

Sokół Ostróda zagra na wyjeździe z Bronią Radom. Fot. s28

Coraz mniej liczna jest nasza reprezentacja na poziomie trzeciej ligi – nowy sezon w tej klasie rozgrywkowej rozpoczną jedynie Sokół Ostróda i Concordia Elbląg. Jak spiszą się nasi trzecioligowcy w pierwszy weekend sezonu 2022/23? Sprawdźmy, jak oba mecze widzi forBET, czyli partner naszego portalu.

ZAŁÓŻ KONTO W FORBET I SKORZYSTAJ Z BONUSÓW NA START: DO 1 100 PLN ZAKŁADU BEZ RYZYKA, 2050 PLN BONUSU OD 2. DEPOZYTU ORAZ GRY BEZ PODATKU PRZEZ 30 DNI OD REJESTRACJI.

RYWAL SOKOŁA: BROŃ RADOM

Dość trudny mecz na inaugurację czeka Sokoła Ostróda, który wybiera się do Radomia na mecz z tamtejszą Bronią, która niewątpliwie wzmocniła swój skład w letniej przerwie między sezonami. Spotkanie to będzie ciężkie z tego względu, iż w poprzednim sezonie gospodarze sobotniego meczu zdecydowaną większość punktów ugrali na własnym terenie, gdzie zainkasowali aż 33 z 51 oczek i można nazwać ich zespołem swojego boiska. Ostatecznie Broń w kampanii 2021/22 zajęła 10 miejsce plasując się idealnie w samym środku ligowej stawki, jednak teraz ma ona chyba większe ambicje, bo kadra trenera Michała Pulkowskiego została wzmocniona i, co ciekawe, dołączyli do niej dwaj zawodnicy mający za sobą grę w… drugoligowym Sokole – mowa tu o Kamilu Odolaku, który w poprzednim sezonie imponował skutecznością w RKS-ie Radomsko oraz Wojciechu Kalinowskim, który ostatnio występował w Pogoni Grodzisk Mazowiecki.

Wzmocnienia Broni to jedno, a historia bezpośrednich starć to drugie – tutaj zdecydowanie lepiej wygląda Sokół, który wygrał wszystkie 3 dotychczasowe pojedynki (3:0, 1:0 i 3:2), chociaż jego sytuacja kadrowa i finansowa była zgoła odmienna od tej dzisiejszej.

FORBET: JAKIE SĄ KURSY NA MECZ BROŃ RADOM – SOKÓŁ OSTRÓDA?

 • Wygrana Sokoła: 4.00
 • Remis: 3.95
 • Wygrana Broni: 1.65
 • Sokół wygra lub zremisuje: 1.99
 • Sokół strzeli gola: 1.45
 • Remis do przerwy: 2.35

ZAŁÓŻ KONTO W FORBET, SKORZYSTAJ Z BONUSÓW STARTOWYCH I OBSTAW WYNIK MECZU BROŃ RADOM – SOKÓŁ OSTRÓDA.

RYWAL CONCORDII: ŁKS II ŁÓDŹ

Domowa inauguracja czeka z kolei naszego beniaminka, czyli Concordię Elbląg, która gościć będzie rezerwy pierwszoligowego ŁKS-u. Jak to bywa z zapleczem pierwszego zespołu, trudno przewidzieć wyjściowy skład oraz przedsezonowy cel, dlatego pozostaje jedynie spojrzenie w rezultaty z poprzedniego sezonu – zeszłoroczny nowicjusz zajął ostatecznie dość wysokie 7 miejsce z dorobkiem 54 punktów i bilansem bramkowym 63:52. Podobnie, jak w przypadku Broni Radom, ŁKS II to zespół swojego boiska, czego dowodem jest zdobycie aż 33 z 54 punktów, co może być szansą dla Concordii, choć ta nie tylko nie wzmocniła swojego składu, ale też musi radzić sobie bez Joao Augusto, czyli najlepszego piłkarza całej IV ligi w rundzie wiosennej. Poprzedni sezon pokazał, że zespół z Elbląga na swoim terenie radzi sobie bardzo dobrze, zatem mimo to może pokusić się o punktową zdobycz w pierwszej kolejce.

FORBET: JAKIE SĄ KURSY NA MECZ CONCORDIA ELBLĄG – ŁKS II ŁÓDŹ?

 • Wygrana Concordii: 3.55
 • Remis: 3.90
 • Wygrana ŁKS-u: 1.75
 • Concordia wygra lub zremisuje: 1.86
 • Concordia strzeli gola: 1.45
 • Remis do przerwy: 2.25

ZAŁÓŻ KONTO W FORBET, SKORZYSTAJ Z BONUSÓW STARTOWYCH I OBSTAW WYNIK MECZU BROŃ RADOM – SOKÓŁ OSTRÓDA.

rys

Komentarze

 1. Kaszub , nie Kociebiak 2022-08-06 06:32:26 (***.***.***.***) #76599 0:0 zgłoś

  Tylko jeden zespół was reprezentuje . Condoria jest Elbląga .

Dodaj swój komentarz

           
###### #  # #  # 
#   #  # ## ## 
##### #  # # ## # 
#   #  # #  # 
#   #  # #  # 
#    #### #  #