20.01.2011 00:32
Wincel rezygnuje z pracy w Pasymiu
Michał Żuk poprowadzi najprawdopodobniej zespół IV-ligowych Błękitnych Pasym. To efekt rezygnacji ze stanowiska Marcina Wincela.
15.01.2011 00:18
Prezes Błękitnych spasował, sponsor jeszcze nie
Błękitni Pasym nie mają prezesa. Jan Suchomski nie mógł dogadać się z władzami miasta i złożył rezygnację.
Polecamy szczególnie