forBet promocja

Rozmowa - I liga

Kun: Wracamy z zerowym dorobkiem punktowy

2017-05-07 00:46:58 Stomil Olsztyn, Patyrk Kyn, Sandecja Nowy Sącz

Patryk Kun. Fot. Łukasz Kozłowski

Patryk Kun. Fot. Łukasz Kozłowski

Stomil Olsztyn przegrał 1:2 z Sandecją Nowy Sącz. Po meczu rozmawialiśmy z pomocnikiem olsztyńskiego klubu Patrykiem Kunem.

- Niewiele brakowało, aby wywieźć korzystny rezultat z Nowego Sącza.

- Dokładnie. Mieliśmy taki plan, żeby w pierwszej połowie mieć czyste konto bramkowe i w drugiej połowie zaatakować, ale straciliśmy te dwie bramki w końcówce. Przy tym pierwszym golu wydaje mi się, że był faul na Pawle Wojowskim. Sędzia tego nie gwizdnął, gdy faulowali Pawła na środku boiska. Później dyskusyjny rzut karny, bo taki sytuacji jest dużo. Gdyby sędzia był skrupulatny to gwizdałby co akcję rzut karny. 2:0 do przerwy i ciężko grało się później. Po golu na 2:1 szukaliśmy drugiego gola, kilka razy mało brakowało, ale wracamy z zerowym dorobkiem punktowym.

- Dobra zmiana w Twoim wykonaniu. Gdy wszedłeś to gra Stomilu się mocno ożywiła. Asystowałeś przy strzelonej bramce. Jak ocenisz swój występ?

- Miałem wejść i rozruszać drużynę. Chciałem dać coś od siebie i udało się dać asystę. Szkoda, że nie udało się doprowadzić do remisu. Nie będę siebie oceniał, ale dobrze się czułem na boisku jak wszedłem. Chciałem wziąć na siebie ciężar gry. Stworzyć jakąś sytuację, oddać strzał.

- Za tydzień ważne spotkanie z Górnikiem Zabrze, z którym jesienią przegraliście 0:2.

- Nie ma już takich meczów, że trzeba kalkulować, tylko trzeba z każdym grac o trzy punkty. Trzeba zdobywać punkty, nieważne czy to jest Górnik czy inna drużyna. To jest taka liga, że nie możemy się bać, musimy grać o zwycięstwo.

- Nie było w sumie widać na boisku, że gra lider z drużyną walczącą o utrzymanie.

- Jak mieliśmy analizę rywala to było mówione, że to jest taki zespół, który może nie gra wielkiej piłki, ale jest konsekwentny. Wykorzystali te swoje dwie sytuacje, potem było im ciężko strzelić bramki. Rozmiał kyn

Komentarze

 1. trener 2017-05-08 05:09:43 (***.***.***.***) #63470 0:0 zgłoś

  Stomil spadnie a kunek znajdzie lepszy klub

 2. goofi 2017-05-08 00:10:16 (***.***.***.***) #63468 0:0 zgłoś

  Kun jesteś w tej chwili ostatnią szansą Stomilu na punkty i bramki. Zmotywuj chłopaków i wygrajcie dwa najbliższe mecze i utrzymanie dla Biedrzy ...

Dodaj swój komentarz

          
##### #### #  # 
 #  #  # #  # 
 #  #  # #  # 
 #  #  # #  # 
 #  #  # # # 
 #  ####  ##