Niedzielne wyniki III ligi: Wygrana Olimpii, czerwona kartka Gwiazdy

2016-03-13 18:34:41 Olimpia Elbląg, Sokół Ostróda, Łukasz Gwiazda, Damian Sokołowski

Zdjęcie jest ilustracją do artykułu. Fot. olimpia.elblag.com.pl

W niedzielę dokończono 20. kolejkę rozgrywek III ligi. Lider nie dał się zaskoczyć w Białymstoku, a punkty w Łomży stracił Sokół Ostróda.

• Jagiellonia II Białystok - Olimpia Elbląg 1:2 (0:0)

0:1 - Sokołowski (47), 0:2 - Straus (s), 1:2 - Alvarinho (86)

"Jaga", mimo wmocnień zawodnikami z pierwszego składu (Matija Sirok, Jonatan Straus, Dawid Szymonowicz, Avarinho i Karol Mackiewicz), nie sprawiła niespodzianki przegrywając z Olimpią 1:2. Wyraźną przewagę w przekroju całego spotkania mieli zawodnicy z Elbląga. Mimo tego elblążanie w pierwszej połowie nie zdołali pokonać Karpieszuka. Raz piłka po strzale Damiana Szuprytowskiego trafiła w słupek. Dwie minuty po wznowieniu gry po przerwie Olimpia zdobyła gola. Płaskim uderzeniem zza pola karnego popisał się Patryk Sokołowski. Jest to druga bramka w tym sezonie tego pomocnika. W 65. minucie goście prowadzili już różnicą dwóch bramek, a gola sambójczego zaliczył, po akcji z rzutu rożnego, Jonatan Straus. Chwilę potem mogło być 3:0 dla Olimpii, ale piłka po strzale Damiana Szuprytowskiego trafiła w poprzeczkę. Gospodarzom udało się zdobyć gola na cztery minuty przed zakończeniem regulaminowego czasu gry. Z ostrego kąta Kacpra Tułowieckiego pokonał Alvarinho.

• ŁKS 1926 Łomża - Sokół Ostróda 1:0 (0:0)

1:0 - Truszkowski (49 k)

Nerwowy mecz w Łomży. Sędzia Maciej Szarameta z Białegostoku pokazał w tym spotkaniu sześć żółtych kartek (po trzy na każdy z zespołów). Niezbyt miło arbitra będzie wspominał Łukasz Gwiazda otrzymując od niego czerwoną kartkę za niecenzuralne słowa pod adresem sędziego. Jednak zanim jeszcze został wykluczony z boiska to jego uderzenie trafiło w poprzeczkę. W 49. minucie w polu karnym zawodnik Sokoła wykonał wślizg, zagranął piłkę ręką i sędzia wskazał na punkt oddalony o jedenaście metrów. Bramka Marcina Truszkowskiego okazała się jedyną w tym meczu. Dzięki wygranej nad zespołem Tomasza Sokołowskiego ŁKS 1926 Łomża zrównał się punktami z... Sokołem.

Sytuacja, po której sędzia podyktował rzut karny - 0:59:24

- Pierwsza połowa ze wskazaniem na naszą drużynę - twierdzi Krzysztof Filipek, zawodnik Sokoła. Mieliśmy dużo stałych fragmentów gry i jedną dobrą sytuację Piotra Piceluka, który strzelił głową z bliskiej odległości. Drużyna z Łomzy ograniczała się do gry długimi podaniami. Rzut karny podciął nam skrzydła. Było bardzo dużo czasu do odrobienia strat. Graliśmy nerwowo i zabrakło wyrachowania piłkarskiego oraz spokoju, jakości piłkarskiej. Powinniśmy grać cierpliwiej i dłużej utrzymywać się przy piłce. Stać nas na zdecydowanie lepszą grę, ale mimo wszystko remis nam sie należał.

Paju

1. MKS_do_ww 2016-03-17 21:59:38 (host-***-***-***-***.elk.mm.pl) #56894 0:0 zgłoś

Chłopie 11 listopada 2015 r. to wg Ciebie daleka data? I nie tłumacz że sędzia pomógł bo brutalna gra została ukarana przez arbitra. To, że budżet macie największy w lidze to nie znaczy, że macie awans w kieszeni. A o budżet MKS nie martw się poradzimy sobie.

2. ww 2016-03-17 13:17:48 (ip-***-***-***-***.unregistered.net.exatel.pl) #56889 0:0 zgłoś

Pokaż mi kiedykolwiek w życiu żeby Ełk rozjebał Olimpie ? Jak to przeczytałem to aż się rozpłakałem, przecież wy nawet finansowo kur** do okręgówki jesteście, a wy chcecie do II ligi iść ?

3. Mario 2016-03-16 18:17:42 (host-***-***-***-***.dynamic.mm.pl) #56884 0:0 zgłoś

Widz takie same 3 punkty zobaczycie i wy a plecy hm to tylko przejściowo pamietaj Widzu ze nie początek nie środek a koniec jest najważniejszy !!!!!!!!!

4. Widz 2016-03-16 16:20:24 (***.***.***.***.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl) #56882 0:0 zgłoś

Żenada Panie Mario. Rozumiem skąd te kompleksy. Wszystko u Was naj... a i tak oglądacie plecy Huraganu. To powoduje frustracje. Ale cóż musicie nauczyć się z tym żyć. Z drugiej strony zdobędziecie 3 pkt, możecie być pewni tego po sobotniej kolejce.

oszołomy z wioski Morąg a na 3 M zaśpiewamy wam Zawsze i wszędzie Hujagan jeb,,,,y będzie aż będzie wam tak miło że hemoroidów dostaniecie Zapraszamy

6. @do kaz 2016-03-15 22:10:11 (public-gprs***.centertel.pl) #56876 0:0 zgłoś

no tak mordy szkoda ale oks można jedynie dupe wytrzeć i spuścic w kiblu

7. kaz 2016-03-15 18:43:03 (user-***-***-***-***.play-internet.pl) #56874 0:0 zgłoś

morąski cieplaku nie wycieraj sobie mordy OKS em

8. Oks 2016-03-14 21:57:16 (user-***-***-***-***.play-internet.pl) #56865 0:0 zgłoś

Do kiboll o finanse drwecy czy huraganu się nie martw. Martw się o to by twój sokół pozostał wnowej lidze:)

9. @do ciasny 2016-03-14 16:35:20 (public-gprs***.centertel.pl) #56848 0:0 zgłoś

Jebie to u cb na wsi wsiunie

10. CZARNY 2016-03-14 15:05:21 (ip-***-***-***-***.eltronik.net.pl) #56845 0:0 zgłoś

Do @KIBOLL..o Drwece się wiesniaku nie martw ,nie twój jest to problem i morda w ku bel

11. @kiboll 2016-03-14 12:44:51 (public-gprs***.centertel.pl) #56836 0:0 zgłoś

Zobaczymy jak długo Drwęcą i Huragan wytrzyma finansowo :-)

12. @do Kozojebca 2016-03-14 11:05:37 (host-***-***-***-***.dynamic.mm.pl) #56834 0:0 zgłoś

TY wieśniaku ełcki sedzia wam pomógl i wygraliscie bo taki chuj byscie wygrali zobaczymy rewanz jaki bedzie i czy pojawicie sie wiesniaki w Elblagu tak ze nie japa koniu ciekie bolki jestescie i tyle pilkarsko i kibicowsko prujcie sie na necie tylko

13. kiboll 2016-03-14 10:45:35 (ibj***.internetdsl.tpnet.pl) #56833 0:0 zgłoś

Rys napisał obiektywnie. Przecież niedawno podnoszono kwestie walki z Olimpią o II ligę. Śmiech na sali. Nie macie szans do Olimpii, Drwęcy czy Huraganu.

14. ICV 2016-03-14 10:39:01 (public-gprs***.centertel.pl) #56832 0:0 zgłoś

Chłoptaś to cie robił na sianie ogórku ..i czy napisalem wszyscy??:to czytaj psia dupo ze zrozumieniem,bo liść w pape i kima.

15. kozojebca 2016-03-14 10:03:12 (mobile-out-***-***.siminn.is) #56831 0:0 zgłoś

Ełk ich na lajcie pierdolnął wasza smierdzaca olimpie wiec nie odstaja wszyscy chłoptasiu

16. piotr 2016-03-14 09:19:32 (host-***-***-***-***.elk.mm.pl) #56830 0:0 zgłoś

przestancie pierdolic o jakiejs wzmocnionej jadze na mecz z elblagiem gralo raptem 2 ktorzy graja ostatnio ogony tj mackiewicz i alvarinho .najmocniejsze sklad jaga wystawila jesienia na elk i ostrode ktorych ograla bo na elblag z ktorym dostala 1;5 to byla chyba jaga 3,a tak barazu ten caly elblag z motorem badz stala rzeszow nie wygra

17. Rys 2016-03-14 08:26:13 (***.ostroda.vectranet.pl) #56828 0:0 zgłoś

Jestem kibicem Sokoła i powiem tak, jeśli chcemy tym skladem wygrac ligę to gratuluje działaczom, jesli nawet uda sie zostac w nowej 3 lidze, to połowe sładu jest do wymiany, bo na ten momet jestesmy słabi i tyle w temacie.

18. do Billego Strausa 2016-03-14 07:54:26 (ip***ca***c***.direct-adsl.nl) #56827 0:0 zgłoś

No,nareszcie Jonatan strzela bramki/Jaga II/ ,ale dlaczego do swojej???

19. icv 2016-03-14 05:59:08 (public-gprs***.centertel.pl) #56826 0:0 zgłoś

bo jesli sie ogrywa tak wzmocniona Jage na ich terenie ,to sie raczej na ta II lige zasluguje sportowo..Realnie mowiac ten zespol odtaje troche od wiekszosci,,wyniki 11:0 ,czy 7:0 potwierdzaja to..

20. LEON 2016-03-13 21:36:36 (vpn.eurocash.pl) #56819 0:0 zgłoś

Elbląg właśnie pokonał przedostatnią przeszkode do 2 ligi ,jeżeli jaga nie dała rady to po ptakach,reszta się bije o pozostałe miejsca-nml, huragan ,sokół ,łomża a za nimi reszta taka bedzie kolejnośc na koniec

21. TYP 2016-03-13 21:26:21 (ip-***-***-***-***.eltronik.net.pl) #56817 0:0 zgłoś

Zobaczcie relacje na żywo Łomża-Sokol ...tragedia,znowu winni wszystkiemu sędziowie, trzeba było dobrze grac i trafiać do bramki ..teraz wszystko inne jest powodem porażki, tak jak mieli się wznieść tak z hukiem spadli, widocznie Sokolowi skrzydła podcieli..ha,ha

22. Taki 2016-03-13 20:21:36 (acda***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #56812 0:0 zgłoś

Ale dwa sokoły pie......ły

23. zizi top 2016-03-13 20:07:34 (host-***-***-***-***.olsztyn.mm.pl) #56810 0:0 zgłoś

Wynik Sokoła to nic innego jak miód na moje serce !!!

24. O(L)impia ZKS 2016-03-13 19:47:05 (***.elblag.vectranet.pl) #56809 0:0 zgłoś

"ciasny" to byłes kiedys do póki nie pojechałeś rzekomo rybek czyscic- taką bajeczkę koleżką wmawiasz. A prawda jest taka,że sam jesteś czyszczony chłopczyku... Ps. i nie pisz ze parówki nie są miłe dla ciebie Olimpia&Zagłębie&Legia

25. rr 2016-03-13 19:45:43 (host-***-***-***-***.dynamic.mm.pl) #56808 0:0 zgłoś

do obserwator uważny: To, że sokół przegrał a twój hujagan wygrał ze słabą granicą to nic nie znaczy ełk też zgubił punkty z Wasilkowem. Bez tragedii ważne kto na końcu pozostanie w gronie nowych 3 ligowców wam jak zwykle pomoże "los"

26. ciasny 2016-03-13 19:36:25 (mobile-out-***-***.siminn.is) #56807 0:0 zgłoś

parówki elbląg to syf,śmierdzi od nich

27. TYP 2016-03-13 19:13:11 (ip-***-***-***-***.multi.internet.cyfrowypolsat.pl) #56803 0:0 zgłoś

I pewnie na tych 3 punktach się skończy... Ha,ha

28. Mario 2016-03-13 19:07:37 (***.***.***.***.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl) #56802 0:0 zgłoś

Piecia pedale napisz skąd jesteś?........ Co

29. Obserwator uważny 2016-03-13 19:00:16 (***.***.***.***.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl) #56801 0:0 zgłoś

A co tam się stało . Sokół przegrał ?! W sparingach przegrywali to niektórzy pisali że sędzia be. Np po meczu z Nowym Miastem. Teraz widzę w relacji z meczu że jak zaczęli przegrywać to i sędzia się popsuł. W pierwszej połowie trudno doczytać się o słabej postawie arbitra. No ale głowa do góry. W sobotę jest zaplanowany mecz z Olimpia Olsztynek. Tu zdobędziecie 3 punkty.

30. piecia 2016-03-13 18:56:59 (public-gprs***.centertel.pl) #56799 0:0 zgłoś