Sparing: Stomil Olsztyn - Chrobry Głogów 2:2

2014-01-25 13:33:38 Stomil Olsztyn, Yasuhiro Kato, Grzegorz Lech, Chrobry Głogów

Yasuhiro Kato. Fot. Artur Szczepański

W Jarocinie piłkarze Stomilu Olsztyn zremisowali 2:2 z Chrobrym Głogów.

Bramki dla olsztyńskiego klubu strzelali: Yasuhiro Katō oraz Grzegorz Lech.

Cały mecz, choć grałem tylko w drugiej połowie, był bardzo wyrównany - relacjonuje na oficjalnej stronie klubu Piotr Łysiak, pomocnik Stomilu. - Na początku drugiej połowy mieliśmy swoje sytuacje bramkowe, ja też miałem okazję, i mogliśmy podwyższyć na 2:0, ale nie udało się strzelić. Później straciliśmy dwie bramki. Na szczęście Grzegorz Lech wyrównał w końcówce po golu z rzutu karnego. Ogólnie, był to mecz walki. Warunki do gry były trudne, miejscami na boisku leżała drobna warstwa śniegu.

• Chrobry Głogów - Stomil Olsztyn 2:2 (0:1)

0:1 - Kato (32), 1:1 - Ilków-Gołąb (65), 2:1 - Hałambiec (84), 2:2 - Lech (86 k)

Chrobry: Skrzyniarz (30 Rzepecki, 60 Janicki) - Ziemniak, Michalec (20 Niewieściuk), Szałek, Samiec -  Janeczko, Fedyna, Ulatowski, Pieczara, Szczepaniak -  Sędziak oraz Baraniak, Ciechański, Danielak, Obiała, Ilków-Gołąb, Hałambiec, Bohdanow, Kuczer, Damjanow

Stomil: (I połowa) Mieczkowski - Bucholc, Czarnecki, Remisz, Głowacki - Gondek, Jegliński, Trzeciakiewicz, Kun, Katō, Żwir; (II połowa) Mieczkowski - Korzeniewski, Kucharski, Koprucki, Warcholak - Darmochwał, Łysiak, Głowacki, Lech, Łukasik - Bzdęga