News - III liga - Reprezentacja

Gra III liga, zapraszamy na relację z Korsz

2013-11-16 10:34:47 III liga, MKS Korsze, Start Działdowo

Start Działdowo zagra dziś w Korszach.

Odwołane spotkania IV i V ligi sprawiły, że uwaga kibiców skupić się może już tylko na rozgrywkach III ligi. Zapraszamy więc na relację live z Korsz, gdzie miejscowy MKS podejmie lidera, Start Działdowo.

Relacje live, ze względu na czasowe ograniczenia lub piłkarskie zabawy redaktorów, nie są częstą praktyką na naszym portalu. Nie posiadamy więc skryptu (ale pomyślimy od wiosny, serio!), dlatego strona nie będzie odświeżać się automatycznie. Wierzymy jednak, że nie będzie to przeszkodą i jakoś damy radę. Zarówno my, jak i Wy.

Mecz rozpocznie się o 13.00. My w Korszach zameldujemy się pewnie kilka minut przed pierwszym gwizdkiem, wtedy też podamy składy i ruszymy z zabawą.

KLIKNIJ, BY ODŚWIEŻYĆ STRONĘ

MKS Korsze - Start Działdowo 0:1 (0:0)

0:1 - Piotr Sawicki (52' sam.)

MKS: Milkiewicz - Krajewski, Piotr Sawicki (63' Solecki), Paweł Sawicki, Miłoszewski - Piwiszkis (86' Branicki), Roksela, Czyrski (79' Bukowski), Kozłowski, Trafarski - Miller

Start: Leśniewski - Rogoziński, Wyżlic, Chrzanowski, Dąbkowski - Chądzyński, Szypulski, Mikulak, Szymański - Ogrodowczyk, Oleszko

Dziękujemy za śledzenie relacji, za informowanie nas o wynikach innych spotkań. Do następnego!

Wiele pretensji do arbitra mieli po meczu piłkarze, działacze i kibice z Korsz.

KONIEC! Start wygrywa i nadal pozostaje liderem

- 90+ Czerwona kartka dla gracza Startu, za to, że ściągnął koszulkę przy zmianie. Siły wyrównane.

- 90+ Kontra startu - świetnie Milkiewicz!

- 90+ Wolny dla Korsz, narożnik boiska... nic z tego, czyszczą obrońcy.

- 90' A w Korszach blisko podwyższenia prowadzenia przez Start. Milkiewicz uwijał się jak w ukropie broniąc dwukrotnie groźne strzały gości

Koniec meczu w Lubawie - Motor rozbił Granicę 4:0

- 89' Milkiewicz poza polem karnym - gra nogami do poprawy, w niegroźnej sytuacji wybija piłkę w aut

88' Miłoszewski ukarany czerwoną kartką - końcówkę Korsze zagrają w dziesiątkę

- 86' Zmiana w Korszach - Branicki zmienia Piwiszkisa. Były też zmiany w Starcie, ale nie znamy niestety nazwisk. Ot, pokłosie spóźnienia ;)b Przepraszamy, nadrobimy.

- Mrągowia przegrywa 1:2

- 85' Dużo pretensji do sędziowania mają dziś kibice w Korszach.

- 84' Dwie minuty przerwy w grze. Jeden z graczy Startu leżał na boisku.

- Motor prowadzi już 3:0.

- 82' Wolny dla Korsz, wrzutka zakończona niecelnym strzaem głową

- 80' Sporo nerwów, kontrowersji, ale wynik bez zmian. Dużo walki w środku pola, gospodarze nie potrafią przedostać się pod bramkę Startu

- Wissa wyrównuje - z karnego trafił Marcinkiewicz

76' Nowiński po raz drugi - Motor prowadzi z Granicą 2:0

- 76' Rogoziński żółta kartka za opóźnianie gry

- 76' DRUKARZE - rozlega się po stadionie w Korszach. Sędziowanie dziś nie jest najwyższych lotów, to fakt.

- 72' Korsze poszły do przodu, ale bez efektu w postaci okazji. Z kolei Start groźny w kontrach, pdnie tu jeszcze gol

71' Kolejny raz w sytuacji sam na sam świetnie broni Milkiewicz

- Gole na innych boiskach! Mrągowia po trafieniu Nałysnyka prowadzi 1:0, prowadzi też Płomień, a autorem gola Jackiewicz

- 70' Kartka dla Oleszki, za faul. Żółta

- 69' Wychodzi doświadczenie Startu - kontrola meczu, utrzymanie się przy piłce. Gospodarze po stracie gola bezradni

- 66' Słabszy fragment meczu - Korsze nie potrafią przedostać się pod bramkę, Start próbuje kontr, ale bez efektu. Działdowianie grają jednak zdecydowanie lepiej, zupełnie zneutralizowali zagrożenie

- 64' Z innych boisk: Jaga kontroluje mecz, prowadzi 4:0, Motor ciągle prowadzi z Granicą 1:0. Bez zmian też na innych boiskach (chyba, informacji nie dostaliśmy)

- 63' Zmiana w MKS-ie - Piotra Sawickiego zmienia Rafał Solecki

- 61' Miller! Przyjął piłkę w polu karnym, odwrócił się i uderzył z woleja. Wszystko pięknie, ale niecelnie. Szkoda, byłby ładny gol

- 59' Stanęli gospodarze, idealna okazja na 0:2 dla Startu. Prawoskrzydłowy nów wyszedł sam na sam, ale na nierównej murawie nie zdołał opanować iłpki i strzelił obok słupka

- 58' Roksela z wolnego, celnie, ale zbyt lekko. Leśniewski bez kłopotów

- 57' Dwie żółte kartki - po jednej dla każdej z rużyn - za starcie w środku pola. W MKSie ukarany Piwiszkis w Starcie... no, zaraz to ustalimy ;)

- 54' Korsze ruszyły do przodu, Start znów w kontrze. Rożny dla gości

- 52' Tego się nie spodziewaliśmy. Korsze prowadziły grę tymczasem ich nieskuteczność się zemściła. Start na proawdzeniu, fotel lidera niezagrożony

- 51' GOL DLA STARTU! Kontra prawą stroną boiska, dogranie do środka, a tam nogę dostawia... Piotr Sawicki. Pechowa interwencja i mamy otwarcie wyniku

- 50' Wolny dla Startu, do dośrodkowania wyskakuje Milkiewicz, ale piłka wypada mu z rąk. Na szczęście dla gospodarzy - bez konsekwencji

- 49' Kibice w Korszach zniecierpliwieni, domagają się zmiany CZyrskiego. Młodzieżowiec MKS-u faktycznie zalicza sporo strat, ale też jest aktywny, a gra częściej toczy się jego stroną

- 49' Pierwsze minuty znów dla Korsz. Start nadal schowany za podwójną gardą, czeka na okazję do kontry

- 46' Gra przerwana, choć Korsze miały akcję. Jeden z graczy Startu cierpiał na boisku. Już jednak wstał.

- 46' Obie jedenastki bez zmian. Zaczynamy!

- 45' Start na boisku, Korsze wychodzą dopiero. Zaraz początek drugiej połowy

- 45' Krzyki w szatniach, mobilizacja trwa. To znak, że za moment zaczynamy drugą połowę :)

- 45' Sporo emocji w Korszach, dzieje się pod obiema bramkami, choć zdecydowanie lepsze wrażenie robią gospodarze.

- 45' Oczekiwanie na koniec... jest. Do przerwy bez bramek.

- 44' No i teraz mogło, powinno być 0:1! Akcja lewą stroną boiska, dogranie do środka, strzał i piłka trafia w poprzeczkę, a potem w linię bramkową! Sędzia uznał, że gol nie padł, choć goście protestowali

- 43' Mikulak ukarany żółtą kartką za faul w środku pola. Nie przebierał chłopak w środkach :)

- 42' Prosta strata w środku pola - Start razi dziś niedokładnością. Korsze za to - nieskutecznością

- 41' Strzał zza pola karnego - bliżej było do narożnika niż do bramki Milkiewicza.

- 41' Od 38. minuty Huragan prowadzi 1:0.

- 40' Chrzanowski żółta kartka za faul w środku pola

- 38' Jaga już 4:0 - donoszą w komentarzach. Ligowcy pomagają

- 37' Kozłowski podniósł poziom - strzał jakieś... 6-7 metrów nad bramką.

- 36' Szansa Korsz! Roksela uderzył, bramkarz sparował strzał, a dobijającego Czyrskiego zablokował ofiarnym wślizgiem obrońca

- 35' Start postraszył i... uspokoiło się. Korsze już nie podkręcają tempa. Teraz dobre podłączenie się Pawła Sawickiego, ale wrzutka przecięta

- 34' W Ełku bez bramek, tam także toczy się ważny dla układubgórnej części tabeli mecz

- 31' Ależ szansa Startu! Skrzydłowy z Działdowa znalazł się sam przed Milkiewiczem, ale młody bramkarz odważnym wyjściem zażegnał niebezpieczeństwo! Było bardzo blisko!

- 31' Kolega Zippi podał skład Startu - dzięki!

- 29' Grząsko, bardzo grząsko w Korszach. Trener Miller szaleje przy linii, bo jego podopieczni powinni prowadzić. I to trzema golami

- 28' Chwilę potem Kozłowski zablokowany. Start broni się we własnej szesnastce, zupełńie nie przypomina lidera

- 28' I znów w roli głównej Czyrski. Tym razem niepilnowany, kilka metrów od bramki wybrał uderzenie na siłę. Niecelnie, a mógł po prostu kopnąć obok bramkarza

- 27' A w Korszach nie ustają ataki gospodarzy. Czyrski w dobrej sytuacji nie trafił w dograną z prawej strony piłkę, ale to znów była realna szansa na gola

- 26' Motor prowadzi 1:0 z Granicą, gol Nowińskiego

- 26' Trafarski zza pola karnego, minimalnie nad bramką

- 25' W Supraślu rezerwy Jagi prowadzą już 3;0!

- 24' Na boisku leży Krajewski. Ale już wszystko w porządku

- 22' Postraszył lider! Strzał jednego z piłkarzy bardzo mocny i minimalnie niecelny. Pierwsze zagrożenie pod bramką Korsz

- 21' Miłoszewski przerywa groźną kontrę Startu. A że przerywa ręką to dostaje żółtą kartkę

- 20' Korsze ciągle w zdecydowanej ofensywie, Start nie może wyjść z własnej połowy

- 19' Kontrowersja! Miller trzymany w polu karnym, sędzia pokazuje tylko rzut rożny!

- 17' Kolejna dobra akcja prawym skrzydłem, Czyrski szukał dośrodkowania, a mógł poszukać karnego, bo było na granicy faulu. Brawa dla młodego zawodnika za grę do końca

- 17' W Morągu póki co bez bramek, w Mrągowie i Lubawie także.

- 16' Skład Startu podamy niebawem. Jest na górze, a my nie mamy czasu tam iść ;)

- 15' Michał Miller ukarany żółtkiem za dyskusję. "Gamoniu Ty" - skomentował Mirosław Milller z ławki.

- 15' Ciężkie dziś boisko w Korszach, ale to taka pora roku...

- 13' Pierwszy wypad Startu pod bramkę gospodarzy. Skończyło się nieudanym dryblingiem. Z piątki Milkiewicz

- 11' Miller w ataku. Zbyt indywidualnie jednak, załapał się na burę od taty ;)

- 9' Mamy kontakt ze wszystkimi boiskami, na których grają III-ligowcy. Bedziemy informować o przebiegu tych spotkań

- 9' Pierwsze minuty zdecydowanie dla gospodarzy. Start w defensywie, bramkarz z Korsz jeszcze nie był niepokojony.

- 6' Powinno być 1:0 da gospodarzy! Po rucie rożnym powstało ogromne zamieszanie, trzy strzały z bliska wyblokowane przez bramkarza i obrońców. Korsze w natarciu!

- 2' Powoli nadrobimy zaległości, czas na składy

- 1' Ależ to mógł być start gospodarzy! Piwiszkis z bliska, ale nad bramką, choć wyblokował wszystko obrońca. Było naprawdę blisko!

- 1' Z kłopotami, ale dotarliśmy. Zaczynamy!

- - 70' Będziemy też śledzić wydarzenia na innych boiskach III ligi. Pod relacją macie wyniki, będziemy się starali na bieżąco to aktualizować.

- -120' Do meczu nieco ponad dwie godziny. Pakujemy się powoli i ruszamy na Korsze. Do napisania!

Pozostałe mecze 17. kolejki: (początek 13)

- Mrągowia Mrągowo - Wissa Szczuczyn 1:2

- Motor Lubawa - Granica Kętrzyn 4:0

- Jagiellonia II Białystok - LZS Narewka 4:0 (Gajko 10, Malinowski 15,28, Grzyb 18)

- Huragan Morąg - Promień Mońki 1:0 (Żórański 34)

- Płomień Ełk - Barkas Tolkmicko 1:0 (Jackiewicz 72)