Krótko - Juniorzy

Juniorzy młodsi: Jeziorak Iława – MOSP Jagiellonia Białystok 2:0

2013-03-25 12:00:31 Jeziorak Iława, MOSP Jagiellonia Białystok

Jeziorak Iława pokonał MOSP Jagiellonie Białystok 2:0. Fot. Karol Synowiec

W meczu makroregionalnej ligi juniorów młodszych Jeziorak Iława pokonał MOSP Jagiellonie Białystok 2:0.

Mecz od początku był pod dyktando Jezioraka. Już w 5 minucie Remigiusz Pawłowski wyprowadził Jeziorowców na prowadzenie. Piłkarze z Iławy dominowali głownie w środkowej części boiska, którzy zażartą walką o każdą piłkę, nie dopuszczali do tego by goście przejęli inicjatywę. Jednak zespół z Białegostoku  też mieli w tym meczu swoje sytuacje. Za każdym razem kapitalnie bronił iławski bramkarz - Kamil Banasiak lub niebezpieczeństwo zażegnywali młodzi obrońcy. Drugą bramkę dla Jezioraka w 35 minucie zdobył  Paweł Kolcz. Jeziorak w  tym meczu miał jeszcze kilka klarownych sytuacji strzeleckich, zabrakło niestety skuteczności.  Warto dodać że goście kończyli w dziesiątkę. Następny swój mecz Jeziorak rozegra w Olsztynie ze Stomilem.

Jeziorak Iława - MOSP Jagiellonie Białystok 2:0  Jeziorak Iława - MOSP Jagiellonie Białystok 2:0  Jeziorak Iława - MOSP Jagiellonie Białystok 2:0  Jeziorak Iława - MOSP Jagiellonie Białystok 2:0  Jeziorak Iława - MOSP Jagiellonie Białystok 2:0

Zobacz pełną galerię zdjęć: Jeziorak Iława - MOSP Jagiellonie Białystok 2:0

• Jeziorak Iława - MOSP Jagiellonia Białystok 2:0 (2:0)

Jeziorak: Banasiak - Witkowski, Kolcz, Laskowski , Gerych (Zacharski) Sagan (Żuchowski), Kasterski (Makar), Bartkowski (Nowak), Wojciechowski,  Rykaczewski (Kwiatkowski), Pawłowski (Duński)

MOSP Jagiellonia: Pilecki - Grabowski, Drozdowski, Sierzputowski, Bayer, Kurjata, Ratajczak, Kondracki, Wołczyński, Piotrowski, Antoniak oraz Jagłowski, Firańczyk, Sak, Szymusiuk oraz Święszkowski.