Concordia nie podskoczyła liderowi. Concordia - Puszcza 0:2

2012-11-11 16:52:27 Concordia Elbląg, Puszcza Niepołomice

Concordia była w meczu z Puszczą bezradna. Fot. Michał Kuna

Elbląska Concordia uległa u siebie liderowi z Niepołomic 0:2 (0:1).

Concordia przystąpiła do meczu bez Łukasza Nadolnego i - jak sie okazało - jego strata była widoczna. Trudno jednak stwierdzić, czy z nim na boisku elblążanie wypadliby lepiej.

Na grząskim boisku przy ul. Agrykola 8 od pierwszych minut lepiej prezentowała się Puszcza, która była częściej w posiadaniu piłki i już w 16 min., po rzucie wolnym Tomasza Księżyca, mogła wyjść na prowadzenie.

Co nie udało się wtedy, wyszło w 29 min. Z lewej strony wrzucił Sebastian Janik, a bierną postawę elblążan wykorzystał Dawid Kałat i z bliska wbił pilkę głową do siatki.

Kilka minut przed przerwą powinno być 1:1. W środku akcję uruchomił Radek Stępień, dograł do Adriana Korzeniewskiego, a ten, będąc sam na sam z bramkarzem, strzelił tuż obok słupka.

Po przerwie goście rozegrali się jeszcze bardziej i w 63 min. podwyższyli na 2:0. Znowu wrzucił Janik, a piłkę do siatki tym razem skierował Paweł Moskwik.

Nieco później mogło być 0:3, ale tym razem gracz Puszczy trafił w poprzeczkę.

Concordia Elbląg - Puszcza Niepołomice 0:1 Concordia Elbląg - Puszcza Niepołomice 0:1 Concordia Elbląg - Puszcza Niepołomice 0:1 Concordia Elbląg - Puszcza Niepołomice 0:1 Concordia Elbląg - Puszcza Niepołomice 0:1

ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU CONCORDIA - PUSZCZA!

• Concordia Elbląg - Puszcza Niepołomice 0:2 (0:1)

0:1 — Kałat (29), 0:2 — Moskwik (63)

Żółte kartki: Zejglic, Bamgboye (Concordia), Księżyc (Puszcza)

Sędziował: Korpalski (Toruń)

Widzów: 250

Concordia: Zoch — Zawierowski (77 Szmydt), Sadowski, Sambor, Bogdanowicz, Wiercioch, Stępień, Kiełtyka (46 Rasaq), Zejglic (75 Florek), Szuprytowski (75 Lepczak), Korzeniewski