Krótko - V liga

Wyniki "okręgówki" (gr. 1): Czołówka punktowała zgodnie z planem

2012-10-10 19:56:15 liga okręgowa gr. 1

Piszanie cieszyli się ze zwycięstwa nad Zrywem Jedwabno 6:3. Fot. Łukasz Szymański

Po wtorkowym zwycięstwie Victorii, w środowych meczach 11. kolejki po punkty sięgnęli gracze Orląt Reszel i Czarnych Olecko, pokonując jedną bramką odpowiednio Leśnika Nowe Ramuki i Kłobuka Mikołajki. Tęcza Biskupiec w derbach powiatu olsztyńskiego zremisowała z Warmią 2:2. Aż 9 goli zobaczyła garstka kibiców w Piszu. Mazur wygrał z ostatnim w tabeli Zrywem Jedwabno 6:3, zdobywając decydujące bramki w końcówce.