News - II liga - Sparingi

Stomil nie dał rady Olimpii Grudziądz

2012-02-18 19:16:39 Stomil Olsztyn, Olimpia Grudziądz, Krzysztof Filipek

Stomil Olsztyn przegrał 1:3 z Olimpią Grudziądz. Fot. Artur Szczepański

Piłkarze Stomilu Olsztyn przegrali z I-ligową Olimpią Grudziądz 1:3. Jedyną bramkę dla olsztynian zdobył strzałem głową Krzysztof Filipek w 24 min. spotkania.

Piękną asystę przy golu "Filipa" zaliczył Robert Tunkiewicz. Trzy minuty później spotkanie przerwano na kilka minut z powodu poważnej kontuzji Marcina Kokoszki z Olimpii.

- Wynik nie jest najlepszy, ale jestem zadowolony z fragmentów gry, które zespół pokazał, zwłaszcza w pierwszej połowie. Po dokonaniu zmian graliśmy trochę słabiej. Idziemy cały czas do przodu, nasza dyspozycja fizyczna jest coraz lepsza. Wynik na tym etapie przygotowań nie jest sprawą priorytetową - ocenia trener Zbigniew Kaczmarek.

Kolejny sparing Stomil zagra z Dolcanem Ząbki.

• Stomil Olsztyn - Olimpia Grudziądz 1:3 (1:1)

0:1 - Grischok (11), 1:1 - Filipek (24), 1:2 - Sulej (70 k), 1:3 - Dziedzic (85)

Stomil: Sak (46 Skiba) - Bucholc, Baranowski (46 Remisz), Koprucki (46 Biedrzycki), Głowacki (46 Stefanowicz) - Suchocki (46 Segarra), Szaraniec (46 Mroczkowski), Tunkiewicz (67 Szaraniec), Łysiak (46 Michałowski), Świderski (46 Strzelec) - Filipek (46 Łukasik)