News - II liga - Sparingi

Olsztynianie bez goli w Bydgoszczy

2012-02-08 23:08:32 OKS 1945 Olsztyn, Zbigniew Kaczmarek, Zawisza Bydgoszcz

Piotr Skiba (do spółki z Erwinem Sakiem) w meczu z Zawiszą zachowali czyste konto. Fot. Artur Szczepański

W samo południe w Bydgoszczy OKS 1945 Olsztyn zremisował 0:0 z miejscowym Zawiszą.

Zbigniew Kaczmarek: - Wynik jest chyba lepszy niż gra. Zawisza przez większość spotkania miał optyczną przewagę. Te dwa zespoły dość wyraźnie różniła dyspozycja. Dobrze jednak było zobaczyć nasz zespół na tle takiego rywala. Generalnie jestem zadowolony z tego meczu, chociaż muszę powiedzieć, że kilka rzeczy w naszej grze trzeba poprawić. Dzisiaj popełniliśmy sporo błędów, ale szczęście było po naszej stronie i udało nam się zremisować.

• Zawisza Bydgoszcz - OKS 1945 Olsztyn 0:0

Zawisza: (I połowa) Witan - Ilków-Gołąb, Markowski, Skrzyński, Oleksy - Lipiński, Strąk, Mąka, Masłowski, Błąd - Leśniewski (II połowa) Witan - Cuper, Skrzyński (65 Markowski), Drzymont, Stefańczyk - Gevorgyan, M. Ekwueme, Strąk (65 Mąka), Błąd (65 Leśniewski), Kukoľ - Wójcicki

OKS 1945: Sak (46 Skiba) - Stefanowicz (46 Bucholc), Baranowski, Koprucki (46 Remisz), Głowacki - Suchocki, Tunkiewicz (46 Szaraniec), Michałowski (46 Jegliński), Żwir (46 Segarra), Świderski (46 Strzelec) - Łukasik (46 Filipek)

źródło: stomilolsztyn.com / 90minut.pl