forBet promocja

News - II liga

Przy Sienkiewicza spotkali się w trzynastu

2011-01-10 23:15:35 Jeziorak Iława

Fot. jeziorak-ilawa.pl

Fot. jeziorak-ilawa.pl

Zaledwie 13 piłkarzy stawiło się na pierwszych pourlopowych zajęciach Jezioraka Iława. Regularne treningi – na razie pod okiem Tomasza Zakierskiego – zawodnicy wznowią we wtorek o godzinie 16.15. Niecałe dwie godziny później rozpocznie się walne zebranie członków klubu.

 

Zamiast planowanego na dziś treningu w budynku iławskiego klubu odbyło się tylko krótkie spotkanie. 13 zawodników, którzy przybyli na zbiórkę porozmawiało krótko z Mirosławem Mazurem, prezesem i Kazimierzem Paluszewskim, dyrektorem klubu. Ustalono, że na razie treningi będzie prowadzić kapitan zespołu – Tomasz Zakierski, który jest przymierzany do objęcia stanowiska szkoleniowca Jezioraka. Jedynym nowym zawodnikiem, który pojawił się jak na razie na zajęciach jest 20-letni Christian Klein. Młody napastnik to wychowanek Jezioraka, który rundę jesienną spędził w III-ligowym Motorze Lubawa (16 meczów i pięć goli).

Więcej konkretów powinno się pojawić po wtorkowym walnym, którego rozpoczęcie zaplanowano na godzinę 18.

Piłkarze, którzy pojawili się na pierwszym spotkaniu:

Maciej Kula, Mateusz Zaniewski, Tomasz Zakierski, Marcin Kalkowski, Tomasz Sedlewski, Remigiusz Sobociński, Piotr Rybkiewicz, Arkadiusz Kuciński, Piotr Dymowski, Jewhenij Czupryna, Dawid Kowalski, Łukasz Frączek, Christian Klein.

 

Piotr Gajewski

 

Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

           
###### ###### #  # 
#   #   #  # 
##### ##### ###### 
#   #   #  # 
#   #   #  # 
#   ###### #  #