forBet promocja

Krótko - Kobiety

III liga kobiet: Dziewczyny skończyły jesień

2011-11-07 21:42:40 OKS Stomil Olsztyn, MKS Atomówki Korsze, UKS Mazury Mrągowo

Piłkarki OKS Stomil I są liderkami, a zawodniczki z Mrągowa po jesieni zamykają ligową tabelę. Fot. http://stomilolsztyn.futbolowo.pl

Piłkarki OKS Stomil I są liderkami, a zawodniczki z Mrągowa po jesieni zamykają ligową tabelę. Fot. http://stomilolsztyn.futbolowo.pl

Z przytupem zakończyły rundę jesienną liderki i wiceliderki podlasko-warmińsko-mazurskiej III ligi kobiet.

 

OKS Stomil I Olsztyn rozniósł na wyjeździe 4:0 MKS Mielnik, a MKS Atomówki Korsze po zaciętym boju wygrały u siebie z trzecim w tabeli OKS Stomil II Olsztyn 2:1.

- Szybko objęliśmy prowadzenie, ale później nie wykorzystaliśmy karnego i było trochę nerwów. Z każdym meczem robimy jednak postęp i gramy coraz lepiej – mówi Krzysztof Piwiszkis, trener wiceliderek III ligi, dla których gole strzeliły Justyna Padoł i Ewa Michałowska.

W zespole liderek strzelanie w meczu z ekipą z Mielnika zaczęła Weronika Kostewicz, a kolejne trafienia dołożyły niezawodna Paulina Babińczuk (liderka klasyfikacji strzelców), Olivia Gołębiowska i Aleksandra Apanasewicz.

Czwarta ekipa z naszego województwa, UKS Mazury Mrągowo, przegrały u siebie 0:2 z Promieniem Mońki i zimę spędzą, niestety, na ostatnim miejscu w tabeli. Mistrzostwo jesieni już w poprzedniej kolejce zapewniły sobie piłkarki OKS Stomil I, które po pierwszej rundzie mają komplet punktów.

 

PG

 

Komentarze

 1. ;) 2011-11-07 22:33:08 (abzk***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #10703 0:0 zgłoś

  BRAWO ATOMÓWKI!! BRAWO, BRAWO,BRAWO! Gratuluję również Stomilowi I i życzę powodzenia innym drużynom w II sezonie ;)

Dodaj swój komentarz

           
 ####  ##  #### 
#    # # #   
 #### #  # #### 
   # ######   # 
#  # #  # #  # 
 #### #  # ####