forBet promocja

News - IV liga

Ostatnia kolejka forBET IV ligi. Kto spadnie? Kto w barażach?

2024-06-14 23:30:54 Stomil II Olsztyn, Rominta Gołdap, Olimpia Olsztynek, Mazur Ełk, Motor Lubawa, Constract Lubawa

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Łukasz Kozłowski

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Łukasz Kozłowski

Przed nami ostatnia kolejka w rozgrywkach forBET IV ligi. Zwycięzca jest nam dobrze znany, Polonia Lidzbark Warmiński myśli już o kadrze na III ligę. W walkę o utrzymanie zamieszanych jest pięć drużyn, z czego najmniejsze szanse ma Motor Lubawa.

Sponsorem tytularnym rozgrywek są zakłady bukmacherskie forBET, które proponują możliwość obstawiania wyników meczów, a także zakłady specjalne dla każdej z drużyn.

W tym sezonie do klasy okręgowej spadają dwie drużyny, to efekt degradacji Concordii Elbląg do III ligi. Spadkowiczów w IV lidze mogłoby być więcej, ale na szczęście GKS Wikielec utrzymał się w rozgrywkach.

Z IV ligi kilka tygodni temu spadła Polonia Iłowo. Bezpośrednio do klasy okręgowej mogą spaść jeszcze trzy zespoły, ale najmniejsze sznase na utrzymanie ma Motor Lubawa. Musiałby wygrać ostatnie spotkanie z Olimpią Olsztynek i liczyć na to, że swoje spotkanie przegra Constract Lubawa lub Mazur Ełk. Ci pierwsi zagrają na wyjeździe w Iłowie (ostatni zespół tabeli), a drudzy u siebie z Granicą Kętrzyn.

13. i 14. zespół tabeli zagra w barażach o IV ligę z drugimi zespołami z klasy okręgowej. Stomil II Olsztyn i Olimpia Olsztynek grają o gry w barażach, wystarczy, żę wygrają swoje ostatnio spotkania. Przed Stomilem ciężkie zadanie wywalczenia kompletu punktów w Gołdapi.

W siedzibie Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej odbyło się losowanie par barażowych o grę w IV lidze. Orlęta Reszel zagrają z zespołem, który na koniec sezonu zajmie 14. miejsce w IV lidze. Wicemistrz klasy okręgowej z grupy 2 (Start Nidzica, Sokół Ostróda lub Polonia Pasłęk) zagra z zespołem, który zajmie 13. miejsce w IV lidze.

Pary 30. kolejki, wszystkie spotkania o godzinie 17:00:

Tęcza Biskupiec - Znicz Biała Piska, Rominta Gołdap - Stomil II Olsztyn, Jeziorak Iława - Mrągowia Mrągowo, Olimpia II Elbląg - Mamry Giżycko, DKS Dobre Miasto - Polonia Lidzbark Warmiński (mecz w Lidzbarku Warmińskim), Motor Lubawa - Olimpia Olsztynek, Polonia Iłowo - Constract Lubawa, Mazur Ełk - Granica Kętrzyn

 

 

rys

Komentarze

 1. AreO 2024-06-15 19:03:54 (***.***.***.***) #79276 0:0 zgłoś

  3.2 Mazur !!!

 2. Bono62 2024-06-15 14:36:30 (***.***.***.***) #79275 0:0 zgłoś

  Concordia spadła do IV ligi a nie III

Dodaj swój komentarz

           
#  # ###### ##### 
#  # #   #  # 
#  # ##### #  # 
#  # #   ##### 
 # # #   #   
 ##  ###### #