forBet promocja

News - IV liga

forBET IV liga: Zapowiedź i kursy 25. kolejki

2024-05-10 11:07:22 Polonia Lidzbark Warmiński, Znicz Biała Piska, Polonia Iłowo, Motor Lubawa, Constract Lubawa, Tęcza Biskupiec, Olimpia Olsztynek

Zdjęcie jest ilustracją do artykułu. Fot. wmzpn.pl

Zdjęcie jest ilustracją do artykułu. Fot. wmzpn.pl

Sześć kolejek pozostało do zakończenia rozgrywek forBET IV ligi. Trwa zacięta walka o awans do III ligi oraz o uniknięcie spadku do klasy okręgowej.

Sponsorem tytularnym rozgrywek są zakłady bukmacherskie forBET, które proponują możliwość obstawiania wyników meczów, a także zakłady specjalne dla każdej z drużyn.

ZAŁÓŻ KONTO W FORBET I SKORZYSTAJ Z BONUSÓW NA START: DO 1 100 PLN ZAKŁADU BEZ RYZYKA, 2050 PLN BONUSU OD 2. DEPOZYTU ORAZ GRY BEZ PODATKU PRZEZ 30 DNI OD REJESTRACJI.

Na górze aspiracje do awansu wykazują dwie ekipy. Lider Polonia Lidzbark Warmiński, która od ponad trzech lat nie przegrała na własnym obiekcie. Teraz zagrają u siebie z walczącym o utrzymanie Constractem Lubawa. Znicz Biała Piska gra z innym zespołem z Lubawy - Motorem. Jeżeli, któraś z ekip u siebie straci punkty u siebie, będzie to spora niespodzianka.

Do klasy okręgowej spada jedna drużyna, a dwie grają w barażach. Tak jest w przypadku, gdy żadna drużyn z naszego województwa nie spada z III ligi. Gdy jednak patrzymy na aktualną tabelę to spada GKS Wikielec oraz Concordia Elbląg. To oznacza, że wtedy i z IV ligi spada o dwa zespoły więcej.

Optymistyczny wariant zakłada, że spada Polonia Iłowo, pesymistyczny to dodatkowo Stomil II Olsztyn oraz Constract.

Program 26. kolejki IV ligi: Tęcza Biskupiec - Olimpia Olsztynek (13), Znicz Biała Piska - Motor Lubawa (15), Granica Kętrzyn - Mamry Giżycko (16), Polonia Lidzbark Warmiński - Constract Lubawa (16), Mrągowia Mrągowo - Mazur Ełk (16), Rominta Gołdap - DKS Dobre Miasto (16), Jeziorak Iława - Olimpia II Elbląg (17:30), Stomil II Olsztyn - Polonia Iłowo (19).

rys

Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

        
#  # # ##### 
#  # # #  # 
#  # # #  # 
#  # # #  # 
#  # # #  # 
 #### # #####