forBet promocja

News - III liga

Concordia daje wolne podstawowym piłkarzom i stawia na młodzież

2024-03-29 22:29:57 Concordia Elbląg, Pelikan Łowicz, Mirosław Pelc

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. concordia.elblag.pl

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. concordia.elblag.pl

III-ligowa Concordia Elbląg w tygodniu straciła trenera, a teraz daje wolny weekend podstawowym piłkarzom. Czemu? Chcą poprawić swoje miejsce… w klasyfikacji pro junior system.

ZAŁÓŻ KONTO W FORBET I SKORZYSTAJ Z BONUSÓW NA START: DO 1100 PLN ZAKŁADU BEZ RYZYKA, DO 2050 PLN BONUSU OD 1. DEPOZYTU, ORAZ 30 DNI GRY BEZ PODATKU.

- W rundzie wiosennej wyznaczyliśmy sobie cztery główne cele. Pierwszy z nich to utrzymanie w III lidze, drugi to obrona Wojewódzkiego Pucharu Polski, trzecim jest ogrywanie naszej młodzieży i wychowanków, a czwarty to mocne włączenie się do walki w klasyfikacji Pro Junior System – wyjaśnia dla concordia.elblag.pl Mirosław Pelc, honorowy prezes Concordii.

I dodaje: - Tak jak zapowiadaliśmy zimą, chcemy by nasi wychowankowie zdobywali już szlify na poziomie III ligi, tak by za dwa lub trzy sezony stanowili o głównym obliczu zespołu seniorów. W związku z tym zapadła decyzja, że w Łowiczu szansę gry dostaną wyłącznie młodzi gracze, których trenerem jest Marcin Szweda. Będzie to dla nich pierwsze przetarcie w III lidze. Pozostali, starsi zawodnicy dostali wolny weekend, by mogli zregenerować siły przed kolejnymi ważnymi meczami o utrzymanie, które czekają nas w Elblągu.

Z taką polityką klubu nie zgadzał się Mateusz Sobieraj, który w środku tygodnia zrezygnował z pracy w Concordii Elbląg. Jego następcą został Mateusz Bogdanowicz, który w przeszłości był już trenerem seniorskiej drużyny pomarańczowo-czarnych.

W sobotę (30 marca) Concordia Elbląg zagra na wyjeździe z Pelikanem Łowicz. Początek meczu o godzinie 15:00.

Kursy na spotkanie w forBET:

 • Wygra Pelikan: 1,25
 • Remis: 5,50
 • Wygra Concordia: 9,25

INFORMACJE O BUKMACHERZE ORAZ PROMOCJE W FORBET

rys

źróło: concordia.elblag.pl

Komentarze

 1. Porażka 2024-03-30 12:25:03 (***.***.***.***) #79103 0:0 zgłoś

  Spadek pewny. Po co to walczyć o wejście do III ligi jak się nie ma pieniędzy na utrzymanie?

Dodaj swój komentarz

          
#  # #  # ##### 
#  # # # #  # 
#  #  #  #  # 
#  #  #  ##### 
 # #  #  #   
 ##   #  #