forBet promocja

News - Inne

Czesław Michniewicz gościł w Olsztynie

2022-07-08 22:20:02 Andrzej Nakielski, Czesław Michniewicz, Naki Olsztyn

Czesław Michniewicz chętnie pozował do zdjęć z młodymi piłkarzami Naki Olsztyn. Fot. Emil Marecki

Czesław Michniewicz chętnie pozował do zdjęć z młodymi piłkarzami Naki Olsztyn. Fot. Emil Marecki

W piątkowe popołudnie w Olsztynie doszło do wyjątkowego spotkania w hali Naki Olsztyn przy ulicy Tuwima. Selekcjoner reprezentacji Polski Czesław Michniewicz spotkał się z młodymi piłkarzami grającymi w akademii piłkarskiej prowadzonej przez Andrzeja Nakielskiego.

Było dużo pytań, rozmów na tematy piłkarskie, ale najważniejsze tego dnia była możliwość zrobienia sobie zdjęcia z Czesławem Michniewiczem oraz zdobycie cennego autografu selekcjonera, który wprowadził reprezentację Polski na mistrzostwa świata w Katarze.

Jak doszło do tego wydarzenia? Czesław Michniewicz i Andrzej Nakielski poznali się na początku lat 90-tych w Bałtyku Gdynia. Razem także studiowali w Trójmieście, a potem grali w Polonii Gdańsk. Następnie każdy grał już w innych klubach, ale za to w Ekstraklasie. Czesław Michniewicz w Amice Wronki, a Andrzej Nakielski w Stomilu Olsztyn. Przyjaźń została jednak na lata.

Selekcjoner reprezentacji Polski przebywał na urlopie w Giżycku i wracając do Olsztyna postanowił spełnić obietnicę swojemu danę swojemu przyjacielowi i przyjechać na spotkanie z młodymi piłkarzami szkółki Naki Olsztyn, która należy od wielu lat do Andrzeja Nakielskiego.

- Jestem zaskoczony frekwencją - mówił po spotkaniu Nakielski. - Bardzo sympatyczne spotkanie, szkoleniowiec przekazał kilka ciekawych wiadomości i komunikatów. Bardzo sobie cenię to spotkanie. Czesiek jest normalnym człowiekiem, mimo tego, że osiągnął tak wiele w futbolu jako trener, znalazł czas podczas urlopu na Warmii i Mazurach i przyjechał na spotkanie z dziećmi. Po takim spotkaniu młodzi piłkarze na pewno sporo wyciągnął, ja mogę przekazywać też pewne sprawy, ale jak to powie selekcjoner to nabiera większej mocy.

- Dziękuję mojemu przyjacielowi Andrzejowi za zaproszenie - powiedział podczas spotkania Czesław Michniewicz, selekcjoner reprezentacji Polski. - Kiedyś obiecałem mu, że przyjadę do niego jako selekcjoner reprezentacji Polski, chociaż wtedy jeszcze nie było wiadomo, że będę prowadził kadrę. Wykorzystałem dogodny termin, bo jestem po krótkim odpoczynku w Giżycku, bardzo lubię Olsztyn. Nie daleko stąd się wychowałem, bo w Biskupcu Pomorskim. Warmia i Mazury są mi bliskie.

Czesław Michniewicz na spotkaniu z piłkarzami Naki Olsztyn Czesław Michniewicz na spotkaniu z piłkarzami Naki Olsztyn Czesław Michniewicz na spotkaniu z piłkarzami Naki Olsztyn Czesław Michniewicz na spotkaniu z piłkarzami Naki Olsztyn Czesław Michniewicz na spotkaniu z piłkarzami Naki Olsztyn

https://dwadozera.pl/Czeslaw-Michniewicz-na-spotkaniu-z-pilkarzami-Naki-Olsztyn,g1348.html

 

rys

Komentarze

 1. Oksztyniak 2022-07-09 22:29:54 (***.***.***.***) #76487 0:0 zgłoś

  Fajna sprawa , co by nie mówić zawsze to selekcjoner Reprezentacji, ale że on przyjechał tu do Olsztyna ???

Dodaj swój komentarz

           
#  # ###### #  # 
## ## #   #  # 
# ## # ##### #  # 
#  # #   # ## # 
#  # #   ## ## 
#  # ###### #  #