forBet promocja

News - V liga - A klasa

Leśnik rezygnuje z gry. Naki Olsztyn w lidze okręgowej!

2021-06-18 13:20:07 Leśnik Nowe Ramuki, Naki Olsztyn

Naki Olsztyn w w lidze okręgowej. Fot. Paweł Piekutowski

Naki Olsztyn w w lidze okręgowej. Fot. Paweł Piekutowski

Mówiło się o tym nieoficjalnie w tym tygodniu, a teraz jest już potwierdzenie. W nowym sezonie ligi okręgowej zagra drużyna Naki Olsztyn. Leśnik Nowe Ramuki wygrał rozgrywki A-klasy wycofał się z awansu.

Z chęcią skorzystała na tym drużyna Naki Olsztyn, która sezon zakończy na 2 miejscu.

Podejmiemy wyzwanie - czytamy na FB Naki Olsztyn. - Grać będziemy na Dajtkach, które zostaną zmodernizowane na początku lipca, dzięki temu uzyskamy licencję. W dalszym ciągu utrzymamy status drużyny całkowicie amatorskiej. Na pewno będziemy najmłodszym zespołem w lidze, postawimy na naszą zdolna młodzież, która wsparta zostanie kilkoma starszymi zawodnikami głównie trenerami.

Czytamy dalej: - Będziemy chcieli ogrywać młodzież, żeby miała dobre przetarcie przed wyjściem w poważną piłkę, a że wielu naszych wychowanków trafiło do profesjonalnych polskich i europejskich klubów to wspominać nie trzeba, liczymy, że będą następni. Naszym zadaniem będzie utrzymanie się w lidze, nie będzie to łatwe ale spróbujemy. Zapraszamy wszystkich chętnych piłkarzy przede wszystkim z doświadczeniem gry w wyższych ligach oraz młodych zdolnych, którym nie udało się jeszcze skutecznie przebić do piłki seniorskiej.

rys

Komentarze

 1. Szum 2024-03-04 14:49:10 (***.***.***.***) #79036 0:0 zgłoś

  ..... a że wielu naszych wychowanków trafiło do profesjonalnych polskich i europejskich klubów to wspominać nie trzeba..... buahahahahaha a kto taki trafił do tych europejskich klubów ściemniaczu UIM z Olsztyna z warsztatem piłkarskim na poziomie padaki

 2. kolo 2021-06-19 08:24:46 (***.***.***.***) #73417 0:0 zgłoś

  Kompromis Nakielskiego. Że on jeszcze jest trenerem, to bardzo dziwne.

Dodaj swój komentarz

          
###### #  # #### 
  #  # # #  # 
  #   #  #   
 #   #  # ### 
 #    #  #  # 
######  #  ####