forBet promocja

Rozmowa - III liga

Suchocki: Zrealizowaliśmy ten ważniejszy cel

2021-04-22 13:53:42 GKS Wikielec, Łukasz Suchocki, Olimpia Zambrów

Łukasz Suchocki - trener GKS-u Wikielec. Fot. Karol Synowiec

Łukasz Suchocki - trener GKS-u Wikielec. Fot. Karol Synowiec

Łukasz Suchocki dwa tygodnie temu został nowym trenerem GKS-u Wikielec. Objął stery w III-ligowcu po Wojciechu Tarnowskim. W debiucie pokonał na własnym boisku 2:1 Olimpię Zambrów. Co powiedział zaraz po meczu?

- Duże gratulacje dla chłopaków - powiedział po meczu Łukasz Suchocki. - Za determinację, zaangażowanie, za wiarę w końcowe zwycięstwo. Po straconej bramce na 1:1 dalej wierzyliśmy w wygraną. Próbowaliśmy grać i zrobić wszystko, żeby 3 punkty zostały w Wikielcu.

I dodaje: - Cieszę się, że chłopacy zaufali mojej osobie i założenia taktyczne zostały wykonane w 100 procentach. Postawiliśmy sobie dwa cele przed tym meczem: wygramy i nie stracimy bramki. Jeden cel zrealizowaliśmy, ten ważniejszy. W drugim meczu też sobie taki cel postawimy i będziemy chcieli oba zrealizować.

- Straszna dramaturgia była w meczu - dodaje Suchocki. - Chyba lepiej biegać po boisku niż oglądać to z pozycji ławki trenerskiej. Cieszę się bardzo, że taki debiut mi się trafił i cieszę się, że jestem w tej drużynie.

W niedzielę GKS Wikielec zagra na wyjeździe z Ruchem Wysokie Mazowieckie. - Teraz każde spotkanie będzie dla nas ciężkie - dodaje Suchocki. - Chłopacy chwilę poświętują (w środę - red.), bo dawno tej radości nie było. Brakowało nam tego. Od czwartku zaczynamy akcję Wysokie Mazowieckie.

rys

 

Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

           
#  # #### ###### 
##  # #  # #   
# # # #  # ##### 
# # # #  # #   
#  ## #  # #   
#  # #### #