forBet promocja

Krótko - Stadion

GKS Stawiguda zbiera finanse na nową szatnię

2020-07-02 12:21:02 GKS Stawiguda

GKS Stawiguda chce wyremontować klubowe budynki. Fot. Materiał prasowy GKS Stawiguda

GKS Stawiguda chce wyremontować klubowe budynki. Fot. Materiał prasowy GKS Stawiguda

GKS Stawiguda marzy o nowej szatni i budynku klubowym. Dlatego proszą o wsparcie kibiców. Koszt takiej inwestycji to 30 tysięcy złotych.

- Witamy wszystkich, z tej strony trenerzy klubu GKS Stawiguda - czytamy w komunikacie. - Wiemy, że rąk do pomocy jest dużo, więc zwracamy się z prośbą o pomoc w wyremontowaniu starych i zaniedbanych szatni. Oprócz ładnego obiektu i nowo zrobionej murawy, brakuje nam miejsca gdzie nasze dzieciaki, nasi wychowankowie będą mogli w spokoju przygotować się do treningu. Robimy co w naszej mocy, aby warunki do rozwoju, organizacyjne i typowo sportowe były w naszym klubie na wysokim poziomie. Liczy się dla nas każda złotówka, każdy kike i każde udostępnienie tej zrzutki na portalach społecznościowych. Liczymy, że wspólnymi siłami uda nam się stworzyć przyjemne i zadbane miejsce dla wszystkich zawodników oraz pracowników naszego klubu.

Link z zrzutki znajdziecie tutaj. Obecnie na koncie jest 2 742 złotych.

rys

Komentarze

 1. misza 2020-07-02 14:47:12 (user-***-***-***-***.play-internet.pl) #71411 0:0 zgłoś

  Jedna z najbogatszych gmin w Polsce, naprawdę nie ma 30 tysięcy aby wyremontować szatni? Panie wójcie sport to również ważny aspekt społeczny, warto pochylić się nad pomocą dla lokalnej drużyny.

Dodaj swój komentarz

          
 #### #  # #  # 
#  # # # #  # 
#  #  #  #  # 
# # #  #  # ## # 
#  #  #  ## ## 
 ### #  #  #  #