Jeziorak zadziwia! Pogrom w Iławie!

2011-05-08 02:03:38 Jeziorak Iława, Sokół Sokółka, Wojciech Figurski

Dwa trafienia Wojciecha Figurskiego pomogły zapewnić sobie zwycięstwo już w pierwszej połowie meczu. Fot. Artusz Szczepański.

Nękani problemami finansowymi iławianie roznieśli u siebie Sokół Sokółka 4:0. "Jeziorowcy" już przed przerwą prowadzili 3:0 za sprawą trafienia Piotra Rybkiewicza i dwóch goli Wojciecha Figurskiego. W końcówce bramkę dołożył Remigiusz Sobociński.

Jeziorak Iława - Sokół Sokółka 4-0 (3-0)

1:0 - Rybkiewicz (16), 2:0, 3:0 - Figurski (22, 45), 4:0 - Sobociński (90)

Żółte kartki: Rybkiewicz, Kretow (Jeziorak), Spychała, Pracz (Sokół)

Sędziował: Sulikowski (Gdańsk)

Widzów: 700

Jeziorak: Kręt - Czupryna, Kowalski, Sulkowski, Zakierski, Skokowski (67 Kretow), Sedlewski (76 Klein), Rybkiewicz (61 Kolibowski), Kuśnierz (49 Kuciński), Sobociński, Figurski

Sokół: Trochim - Jóźwiak, Naliwajko, Pracz (46 Mościński), Spychała, Sołowiej (78 Butkiewicz), Wojtkiewicz, Speichler, Toczydłowski (46 Łapiński), Wesołowski, Andrzejewski