forBet promocja

Krótko - V liga - Transfery - Nasi za granicą

Kąkolewski odszedł z Legii

2017-08-13 10:56:27 Dominik Kąkolewski, Legia Warszawa, SKS Szczytno

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Emil Marecki

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Emil Marecki

21-letni bramkarz Dominik Kąkolewski pożegnał się z Legią Warszawa. Obecnie jest wolnym zawodnikiem.

Kąkolewski przebywał w Legii 2,5 roku. Grał głównie w rezerwach warszawskiego klubu.

Zawodnik trenuje gościnnie z SKS-em Szczytno.

rys

Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

                     
######   ##    ####  
    #   #  #  #    # 
   #   #    # #      
  #    ###### #  ### 
 #     #    # #    # 
###### #    #  ####