forBet promocja

Liga gra! - I liga

Ł. Jegliński: Nie mieliśmy wyjścia, musieliśmy wygrać

2017-05-19 11:16:18 Stomil Olsztyn, Łukasz Jegliński, MKS Kluczbork

Łukasz Jegliński. Fot. Paweł Piekutowski

Łukasz Jegliński. Fot. Paweł Piekutowski

Po meczu MKS Kluczbork - Stomil Olsztyn o komentarz poprosiliśmy pomocnika Stomilu Olsztyn - Łukasza Jeglińskiego.

- Jak oceniasz ten mecz? Wykonaliście plan, który zakładał tu zdobycie trzech punktów.

- Mecz z cyklu "koniecznie wygraj, nie masz wyjścia". Myślę, że była kontrola na początku, a potem nisko się wycofaliśmy. Rozgrywali rywale piłkę na naszym szesnastym metrze. Dobrze, że szybko odrobiliśmy tę bramkę, bo to pomogło nam wrócić do rytmu, bo potem były bardzo dobre sytuacje, gdzie po strzałach z kilku metrów piłka obijała się nie w tym miejscu gdzie trzeba. W drugiej połowie może trochę częściej grać w piłkę, schodzić w boczne sektory i częściej rozgrywać. Po pierwszym rozegraniu, po zejściu w boczny sektor środkowego pomocnika, zmianie strony, tak zdobyliśmy bramkę. Kluczbork to nie jest słaby zespół, wygrał z Chrobrym, zremisował z Chojniczanką. Nie boją się grać w piłkę, bo nie mają obciążenia psychicznego. Rozgrywają piłkę z dużą swobodą i szacunek dla nich, że graja do końca.

- To jest pierwszy krok do utrzymania się w lidze.

- Jasne, że tak! Schody się zaczęły. Pierwszy schodek pokonaliśmy i czas na następne. Chwila radości z tego meczu, powrót i jutro regeneracja z Tomkiem i w niedzielę następne spotkanie.

- Teraz Spotkanie z Olimpią Grudziądz, która jeszcze walczy o awans.

- Ciężko przewidzieć jak to będzie wyglądało. Oni walczą o Ekstraklasę, a my o 1 ligę, także każdy ma swoje cele i będzie robił co może. Nie mogę przewidzieć jak się potoczy spotkanie, ale trzeba będzie sie starać o trzy punkty.

- Zostałeś zmieniony przez Pawła Głowackiego w końcówce. Zabrakło trochę sił? Zasuwałeś na całej szerokości boiska.

- Raz, że brakowało trochę sił, a drugie, że pośladek mnie trochę "ciągnął" i nie wiem co będzie. Na razie to lekki ból i nie wiadomo co to jest. Zobaczymy czy jutro będzie bardziej boleć i trzeba będzie robić USG czy po prostu da się to rozmasować.

Rozmawiał Kyn

Komentarze

 1. kowal 13 2017-05-20 18:18:06 (***.***.***.***) #63630 0:0 zgłoś

  Do do znawcow.a to ze was caly czas prezesi dymaja 15 lat to nie pamietasz? JA JUZ 1 BALET PRZEZYLEM I NA DRUGIM BANKRUCTWIE TEZ SIE NAPIJE Z RADOSCI

 2. do znawców 2017-05-20 09:07:26 (***.***.***.***) #63627 0:0 zgłoś

  Pozyjemy zobaczymy dajcie 2-3 tyg a szczeki opadna wszystkim!!! AVE Stomil!!!

 3. B@rt 2017-05-20 08:12:55 (***.***.***.***) #63625 0:0 zgłoś

  Dlaczego dla idei lepiej jest bić głową w beton niż spaść, przeszeregować szyki i budżet, a potem myśleć o czymś na przyszłość? Przyjdzie taki czas, że podzielicie los tych, których już nie ma na piłkarskiej mapie Polski w imię zarozumiałości!

 4. ar 2017-05-19 22:40:29 (***.***.***.***) #63624 0:0 zgłoś

  pedały oks

 5. kibic 2017-05-19 13:14:09 (***.***.***.***) #63622 0:0 zgłoś

  utrzymacie się , tylko po co ?dalej będziecie stękać i narzekać , lepszy bylby spadek , kasę wydoicie i nigdy nic więcej nie osiągnięcie , skazani na walkę o utrzymanie

Dodaj swój komentarz

           
 #### #  # #  # 
#  # #  # #  # 
#  # #  # #  # 
# # # #  # #  # 
#  # #  # # # 
 ### # ####  ##