Krótko - B klasa

Wasze teksty. Tytan Łankiejmy - Omet Srokowo 0:4

2011-04-18 15:08:11 Omet Srokowo, Tytan Łankiejmy

Po długim okresie przygotowawczym Omet Srokowo rozpoczął rundę wiosenną. W Łankiejmach pokonaliśmy tamtejszy Tytan 4:0.

Piłkarze z Łankiejm byli godnym przeciwnikiem jedynie w pierwszej połowie w której nadal wynik był nie rozstrzygnięty.

W drugiej połowie lepiej przygotowani fizycznie zawodnicy ze Srokowa stworzyli więcej sytuacji bramkowych z których wykorzystali cztery. Bramki strzelili: Damian Makar (52), Tomasz Gołaś (59), Tomasz Syrzysko (71), który chwilę wcześniej wszedł na boisko. Wynik ustalił w 85 minucie piłkarz z Łankiejm strzelając samobójczego gola.

Wynik mógł być znacznie wyższy jednak nie wykorzystaliśmy kilku dogodnych sytuacji bramkowych w pierwszej jak i drugiej połowie meczu.

Wszystkich kibiców zapraszamy na kolejny mecz już w Wielką Sobotę w Srokowie na godzinę 14:00. Omet podejmie wtedy piłkarzy z Garbna.