News - Inne

Wygrana Constractu w Obornikach

2016-03-20 09:27:23 Constract Lubawa, futsal, I liga futsalu

Piąty w tabeli I ligi futsalu Constract Lubawa pokonał na wyjeździe niżej notowany Auto Wicherek Oborniki 2:1.

Mecz od samego początku toczył się w szybkim tempie. Obie drużyny stwarzały dużo sytuacji, a dobry występ zanotował bramkarz lubawian, Grzegorz Kamiński. W 6. minucie pierwszą bramkkę zdobył Constract po strzale Pawła Ossowskiego. Mimo wyrównanej walki to goście z Warmii i Mazur strzelili drugą bramkę, a autorem był Jarosław Szulc i po 11. minutach było 2:0 dla Constractu i takim rezultatem zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Po zmianie stron coraz śmielej atakowali gospodarze, a w 13. minucie drugiej połowy trener gospodarzy zdecydował się na wycofanie bramkarza, co przyniosło efekt większego naporu na bramkę Grzegorza Kamińskiego. Golkipera udało się pokonać dopiero w ostatniej minucie meczu.

Za dwa tygodnie zawodników Constractu czeka kolejny wyjazd. Zmierzą się oni z 10. w tabeli TAF-em Toruń.

• Auto Wicher Obroniki - Constract Lubawa 1:2 (0:2)

0:1 - Ossowski (6), 0:2 - Szulc (11), 1:2 - ? (39)