forBet promocja

News - Stadion - Inne

Zarząd PZPN w ratuszu? Dlaczego nie?! Będzie i Boniek!

2015-11-06 14:13:21 Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej, Polski Związek Piłki Nożnej, Zbigniew Boniek, Tomasz Miętkiewicz, W-MZPN, PZPN

Zdjęcie z poprzedniej wizyty Zbigniewa Bońka w Olsztynie. Fot. Emil Marecki

Zdjęcie z poprzedniej wizyty Zbigniewa Bońka w Olsztynie. Fot. Emil Marecki

Marek Koźmiński, Roman Kosecki i Zbigniew Boniek w… olsztyńskim ratuszu?! Tego jeszcze nie było! Dzień przed uroczystą Galą 70-lecia Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej w sali na drugim piętrze olsztyńskiego ratusza odbędzie się wyjazdowe posiedzenie zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej.

- Zależało nam na tym, i to bardzo – nie ukrywa Tomasz Miętkiewicz, prezes Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej. – Przy okazji tak prestiżowego wydarzenia chcemy porozmawiać o piłce nożnej na Warmii i Mazurach oraz w Olsztynie. Jestem przekonany, że w tych rozmowach weźmie udział prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz i mam nadzieję, że będzie to idealna okazja do poruszenia tematu rozwoju bazy treningowej oraz budowy stadionu. Prezes Boniek coraz częściej dopytuje mnie o to, co słychać w Stomilu i kiedy doczekamy się w Olsztynie nowego piłkarskiego obiektu. Teraz będzie okazja ku temu, by porozmawiał o tym z przedstawicielami klubu i miasta osobiście. Nie da się ukryć, że gra piłkarzy Stomilu mocno przykuwa uwagę w kraju – podkreśla szef W-MZPN.

Wyjazdowe posiedzenie zarządu PZPN, niczym wyjazdowe posiedzenie Sejmu, zaplanowano na czwartek, 19 listopada, na godzinę 15. Dzień później w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej im. Feliksa Nowowiejskiego przy ul. Głowackiego odbędzie się wielka gala z okazji 70-lecia W-MZPN. Jej start zaplanowano na godzinę 12.00, a – jak zdradzają organizatorzy – w programie przewidziano m.in. kilka interesujących materiałów multimedialnych oraz prezentację statystyk obrazujących stan futbolu na Warmii i Mazurach.

Bońka w ratuszu trudno będzie jednak przebić ;) Choć... przypomnijmy, że "Zibi" już raz odwiedził prezydenta Grzymowicza. Już wtedy, w lutym 2014, poruszał głośno temat archaicznego stadionu i wyjątkowo skromnej bazy treningowej. Skoro jednak nie wystarczył sam Boniek, teraz czas na cały zarząd PZPN.

PG

 

Komentarze

 1. ostrodzkiokaesiak 2015-11-06 14:34:41 (***.ostroda.vectranet.pl) #54987 0:0 zgłoś

  Czemu ten pan po prawej ma rozchełstaną, wymiętą i nieelegancką koszulę podczas dość, zdaje się, istotnego spotkania z takim tam prezesem PZPN?

Dodaj swój komentarz

        
 #### # #  # 
#  # # #  # 
#   # ###### 
# ### # #  # 
#  # # #  # 
 #### # #  #