Krótko - V liga

Wyniki okręgówki (gr. I): Cresovia poległa w Piszu

2015-08-23 21:58:05 liga okręgowa, gr. 1

Mazur Pisz przerwał zwycięską serię Cresovii Górowo Iławeckie, trwającą od początku sezonu. Fot. Łukasz Szymański

Cresovia Górowo Iławeckie przegrała pierwsze spotkanie w sezonie i oddała prowadzenie w tabeli gr. I ligi okręgowej. Beniaminek uległ na wyjeździe 1:4 Mazurowi Pisz.

Goście już w 5. minucie objęli prowadzenie po strzale Tobiasza Ciastka, ale potem do siatki trafiali tylko miejscowi. Dwa gole zdobył Błażej Gutowski, a po jednym dołożyli Daniel Zawadzki i Mateusz Sokołowski. Nowym liderem po 4. kolejce został Danpol Knopin.

• Pojezierze Prostki — Błękitni Pasym 0:2
  • Vęgoria Węgorzewo — Łyna Sępopol 1:1
  • Polonia Lidzbark Warmiński — Wilczek Wilkowo 1:1
  • Orlęta Reszel — Victoria Bartoszyce 3:2
  • Czarni Olecko — Granica Bezledy 0:0
  • Mazur Pisz — Cresovia Górowo Iławeckie 4:1
    Mazur Pisz - Cresovia Górowo Iławeckie 4:1 (2:1) Mazur Pisz - Cresovia Górowo Iławeckie 4:1 (2:1) Mazur Pisz - Cresovia Górowo Iławeckie 4:1 (2:1) Mazur Pisz - Cresovia Górowo Iławeckie 4:1 (2:1) Mazur Pisz - Cresovia Górowo Iławeckie 4:1 (2:1)

• Danpol Knopin — Fala Warpuny 4:2
  • Start Kruklanki — SKS Szczytno 1:3