Wyniki III ligi: Olimpia deklasuje, Huragan lideruje

2015-08-23 01:05:52 Olimpia Elbląg, Paweł Piceluk, Huragan Morąg

Paweł Piceluk - autor III-ligowego hat-tricka. Fot. Olimpia Elbląg

Masakrą zakończyło się znowu ligowe spotkanie elbląskiej Olimpii. Tym razem elblążanie zmiażdżyli na wyjeździe Warmię Grajewo aż… 7:0. Hat-trickiem w tym meczu popisał się Paweł Piceluk. Liderem III ligi pozostaje jednak jedyna ekipa z kompletem punktów, czyli Huragan Morąg, który pewnie ograł na wyjeździe GKS Wikielec.

• Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie – ŁKS 1926 Łomża 2:2 (2:1)

1:0 – Kajca (31), 1:1 – Maćkowski (33 k), 2:1 – Miller (44), 2:2 – Melao (90)

• MKS Ełk – MKS Korsze 4:0 (1:0)

1:0 - Gondek (19), 2:0 – Pietroń (52), 3:0, 4:0 – Butkiewicz (60, 75)

• Start Działdowo – KS Wasilków 1:1 (1:1)

0:1- Romaniuk (6), 1:1 – Łukaszewski (9)

• Concordia Elbląg – Rominta Gołdap 5:1 (1:1)

0:1 – Kimura (21), 1:1 – Kruczkowski (24), 2:1 – Burzyński (49), 3:1 – Styś (64), 4:1 – Szmydt (66), 5:1 – Kiełtyka (90)

• Warmia Grajewo – Olimpia Elbląg 0:7 (0:2)

0:1, 0:2, 0:3 – Piceluk (16, 42, 51), 0:4 – Stępień (53), 0:5, 0:6 –Pietroń (65, 69), 0:7 – Kołosow (90)

• Granica Kętrzyn – Wissa Szczczuyn 1:1 (1:1)

1:0 – Aleksandrowicz (32), 1:1 – Gałązka (41)

• GKS Wikielec – Huragan Morąg 0:2 (0:0)

0:1 – Stefanowicz (60), 0:2 – Galik (64)

Mecz piątkowy:

Olimpia Olsztynek – Sokół Ostróda 1:2 (0:0)

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ TUTAJ

Mecz niedzielny:

Jagiellonia II Białystok – Znicz Biała Piska

1. OŚM. 2015-08-25 11:15:41 (***.***.***.***.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl) #53440 0:0 zgłoś

Piździeluk nawet jak strzelisz 50 bramek będziesz szmatą!

2. poi 2015-08-24 00:00:03 (***.***.***.***) #53427 0:0 zgłoś

Obrona Znicza w pierwszej połowie to byli dzieci we mgle. Jak to możliwe aby trener sadzał najlepszego obrońcę na ławie, a puszczał w jego miejsce zawodnika, który z wybieganą białostocką młodzieżą miał duże kłopoty. Nowy młodzieżowiec na obronie też nie najlepiej. Dwie zmiany w przerwie w obronie i gra całego zespołu wyglądała inaczej. Mimo wszystko z punktu widzenia całego spotkania Znicz zasłużył co najmniej na remis. W drugiej połowie kilka razy nieźle zakotłowało się w polu karnym Jagi. Sami miejscowi widzowie mówili po końcowym gwizdku, że było to szczęśliwe zwycięstwo.

3. @KIBOL 2015-08-23 23:53:30 (***.***.***.***) #53425 0:0 zgłoś

Jaki to był były zawodnik Znicza na trybunach, co niby niepotrzebny? :) On sam odszedł ze Znicza - jeśli myślimy o tym samym :)

4. leon 2015-08-23 22:10:24 (cmo***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #53423 0:0 zgłoś

tylko ze jak pokazuje fackof kibicom,to j...... c takiego napastnika on wie o co chodzi sprzeda sie kazdemu za 13 srebrniów- SPW

5. leon 2015-08-23 21:13:07 (cmo***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #53422 0:0 zgłoś

no to jadzka w koncu odpaliła tylko szkoda ze naszych ,a nie kogos z podlasia

6. Pretorianin 2015-08-23 20:59:19 (host-***-***-***-***.dynamic.mm.pl) #53421 0:0 zgłoś

Pisałem już o tym w minionym sezonie. Na dzisiaj, Paweł Piceluk to napastnik na miarę I czy też II ligi. Młodzi adepci sztuki piłkarskiej, do was się zwracam. Napastnik musi być kąśliwy, agresywny, zdecydowany, szybki i ciągle szukający piłki. Taki jest właśnie P. Piceluk. Uczcie się. Pozdrawiam.

7. xxxx 2015-08-23 20:53:00 (acbl***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #53420 0:0 zgłoś

Byłem i widziałem nie mam nic do chłopaków jeden czy drugi mają słabszy dzień ale na boga po to mamy trenera żeby z nimi rozmawiał i wiedział kogo ma wystawić do pierwszej jedenastki ,młoda Jaga robiła z obrona co chciała w pierwszej połowie że było tylko 3 to mieliśmy szczęście .

8. kibol 2015-08-23 20:37:10 (accv***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #53419 0:0 zgłoś

no nic przynajmniej zakupy w białym się udały bo o meczu znicza nic dobrego powiedzieć się nie da.kpiny z kibicow i miasta które daje spore pieniądze.nasciagali gwiazdorow a zespol się cofa w rozwoju.oby tak dalej.prezesa nie ma podobno to robia co chcą.dobrze ze po przerwie trochę się wzięli za robote to nie było kompromitacji.dla mnie majac taki skład to takie mecze się wygrywa na luzie.niektorym się widze nie chce.oczywiscie zaraz się odezwa glosy ze gadam głupoty.posluchajcie innych ludzi co byli na trybunach.o i był nasz były zawodnik co niby był tu nie potrzebny.no to teraz mamy lepszych.brawo.

9. xxxx 2015-08-23 20:35:55 (acbl***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #53418 0:0 zgłoś

To fakt to jak ustawił dzisiaj zespół Znicza to tylko trenera wina nie da się tego obronić i usprawiedliwić ,niszczysz chłopaków .

10. kibol 2015-08-23 19:14:23 (***.***.***.***) #53417 0:0 zgłoś

Jak zdrowie kibic"z Woszczeli? Wypuścili?

11. xxx 2015-08-23 17:03:41 (***.***.***.***) #53414 0:0 zgłoś

Interwencja Drwęcy w sprawie zmiany obsady sędziowskiej nic w wyniku nie pomogła!!!

12. kibic 2015-08-23 15:58:45 (host-***-***-***-***.dynamic.mm.pl) #53413 0:0 zgłoś

na te chwile lecą trenerzy z białej, gołdapi i olsztynka oraz wikielca

13. rtg 2015-08-23 15:19:35 (public-gprs***.centertel.pl) #53412 0:0 zgłoś

Głębokie rezerwy Jagiellonii odprawił z pustymi rękami asy ze Znicza Biała Piska. Znicz przegrywał już 3:0. Nie pozostaje nic innego tylko czekać kiedy Zarząd przegonić trochę tego leniwe towarzystwa wraz z trenerem.

14. lala 2015-08-23 10:18:59 (***-***-***-***.adsl.inetia.pl) #53409 0:0 zgłoś

Ta stronka to wielka kpina i zal admini maja takie zrodla informacji ze spisuja je z 90minut.pl pseudopisamki

15. Fan z Ostródy 2015-08-23 09:16:57 (host-***-***-***-***.olsztyn.mm.pl) #53408 0:0 zgłoś

Huragan wieje aż miło.I tyle w temacie !!!!

16. elczanin 2015-08-23 08:50:02 (public-gprs***.centertel.pl) #53406 0:0 zgłoś

Jackiewicz strzelil a nie Butkiewicz

17. MichałzMKSTV 2015-08-23 08:03:02 (host-***-***-***-***.elk.mm.pl) #53405 0:0 zgłoś

Panie Piotrze Gajewski redaktorze naczelny spisane przez Pana wyniki z strony internetowej 90 minut są błędne na domiar złego podpisuje Pan ten artykuł swoim inicjałami uprzejmie proszę o sprawdzenie informacji kto strzelił w której minucie . Dziękuję z poważaniem ! Skrót z tego meczu : https://www.youtube.com/watch?v=Hed0Q_nWw5w