forBet promocja

News - III liga - IV liga - V liga - I liga

Jaki to był piłkarski weekend?

2015-08-11 00:43:18 Michał Trzeciakiewicz, Stomil Olsztyn, Jacek Gabrusewicz, MKS Korsze, Śniardwy Orzysz, Mariusz Śrutwa, Kamil Jankiewicz, Fala Warpuny, Orlęta Reszel, Tęcza Biskupiec, Warmia Olsztyn

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Paweł Piekutowski

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Paweł Piekutowski

Bramki Michała Trzeciakiewicza, powrotu, bicie rekordów, rodzinne pojedynki, niespodziewane wizyty. Jaki to był piłkarski weekend? Zapraszamy na subiektywne podsumowanie.

1. "Trzeci" strzelał w dwóch spotkania. W meczu I ligi pojawił się na boisku dopiero w drugiej połowie i strzelił bramkę na 2:0 w meczu z Sandecją Nowy Sącz. Gdy wszyscy myśleli, że to była brama na uspokojenie gry, to Sandecja się rozbujała i ten mecz Stomil zremisował 2:2. W niedzielę w meczu rezerw z DKS-em Dobre Miasto Michał Trzeciakiewicz strzelił trzy gole, a jego zespół wygrał 6:0.

2. Powrót po 18 latach... Do swojego rodzinnego miasta powrócił Jacek Gabrusewicz. Były zawodnik m.in. Stomilu Olsztyn oraz Dolcanu Ząbki ponownie reprezentuje barwy MKS-u Korsze.

3. W Kętrzynie po raz trzeci miał miejsce pojedynek państwa Millerów. Ponownie górą był syn. Granicę przed sezonem objął Mirosław Miller, a w Drwęcy od dłuższego czasu gra Michał. Zespół z Nowego Miasta Lubawskiego wygrał 5:1.

4. W meczu Fala Warpuny - Orlęta Reszel Kamil Jankiewicz zdobył swoja 150 bramkę w barwach Orląt. Brawo! Czekamy na bramkę nr 200!

5. Mecz beniaminka IV ligi Śniardw Orzysz z trybun oglądał Mariusz Śrutwa. Była gwiazda Ruchu Chorzów w okolicach ma swój... hotel. Śniardwy wiedząc, że ogląda ich taki napastnik, nie mogli dać ciała. Wygrali 5:1 z Mamrami Giżycko.

6. Inny beniaminek IV ligi także wbił pięć goli rywalom. Tęcza Biskupiec w derbach powiatu wygrała 5:0 z Pisą Barczewo. Widać wyjazd nad morze piłkarzom Tęczy nie zaszkodził, wręcz przeciwnie :) Dla niewtajemniczonych przypomnimy, że Tęcza tydzień przed ligą wybrała się na mini zgrupowanie do Władysławowa.

7. Jeżeli ktoś szukał wyniku Warmii Olsztyn w grupie I ligi okręgowej, to mógł pomyśleć, że zespół jednak się utrzymał w IV lidze. Nic bardziej mylnego podopieczni Janusza Czerniewicza zostali skierowani do grupy drugiej. W pierwszym meczu po spadku wygrali 4:3 z Ewingami Zalewo.

rys

Komentarze

 1. WMZPN 2015-08-12 00:42:04 (user-***-***-***-***.play-internet.pl) #53163 0:0 zgłoś

  Drodzy czytelnicy "dwadozera.pl" Warmię wrzuciliśmy do II grupy bo jak dokładnie wiecie ta grupa jest słabsza od I i dlatego doszliśmy do wniosku, że łatwiej będzie im wrócić do IV ligi. Ale czego się nie robi dla swoich....

 2. górowiak 2015-08-11 13:17:06 (hex***.internetdsl.tpnet.pl) #53147 0:0 zgłoś

  a w Górowie w meczu z Polonią Lidzbark Warm. było 850 kibiców.

Dodaj swój komentarz

          
#  # #  # ###### 
##  # # # #   
# # #  #  ##### 
# # #  #  #   
#  ##  #  #   
#  #  #  #