forBet promocja

News - II liga

Wigilia w Olimpii Elbląg

2010-12-18 08:27:13 Olimpia Elbląg

Wigilia w Olimpii Elbląg

W piątek w restauracji Wiarus odbyło się uroczyste spotkanie świąteczno-noworoczne zarządu Klubu Sportowego Olimpia Elbląg. W uroczystej Wigilii uczestniczył Grzegorz Nowaczyk, prezydent Elbląga, sponsorzy klubu, a także przedstawiciele instytucji, służb mundurowych oraz dyrektorzy spółek miejskich.

Na wstępie prezes Olimpii przywitał zaproszonych gości, a także w skrócie przedstawił najbliższe plany klubu. - Dziękuję za to, że dziś, w jednym miejscu, mogło się spotkań tak wielu ludzi, którzy Olimpię mają w sercu - stwierdził Łukasz Konończuk, prezes Olimpii. - Mam nadzieję, że od teraz takich spotkań będzie więcej, że będą to świetne okazje do rozmów o biznesie, a jeśli na tym wszystkim skorzysta Olimpia, to będę bardzo szczęśliwy. Jeśli chodzi o plany na przyszłość, to nie uległy one zmianie. Nadal celem numer jeden jest awans do I ligi.

W spotkaniu uczestniczył także Maciej Romanowski, Szef Rady Sponsorów, który podziękował dotychczasowym darczyńcom i jednocześnie poprosił o dalszą owocną współpracę. Natomiast o planach sportowych zaproszonych gości poinformował wiceprezes Jarosław Majkowski, zdradzając zebranym kierunki transferowe w jakich powinna podążać Olimpia. O znaczeniu nie tylko piłki nożnej ale całego elbląskiego sportu mówił nowo wybrany prezydent miasta.

- Przede wszystkim chciałbym podziękować kibicom Olimpii, bo zapewne gdyby nie ich głosy oddane przy urnie, to dziś w tej wigilii uczestniczyłby ktoś inny, albo jak to miało miejsce w przeszłości, miejsce przeznaczone dla prezydenta byłoby puste - powiedział Grzegorz Nowaczyk, prezydent Elbląga. - Dla mnie sport to bardzo ważna i bliska dziedzina życia, ale trzeba pamiętać, że sport to nie tylko Olimpia, to także piłkarze ręczni Techtransu, piłkarki Startu, Concordia, Olimpia 2004, oraz inne kluby działające w naszym mieście. Sport jest mi na tyle bliski, że postanowiłem iż osobiście będę „naczelnikiem sportu” w naszym mieście i będę dbał o interesy elbląskich sportowców - zakończył z humorem prezydent.

Po uroczystych przemówieniach zgromadzeni goście podzielili się opłatkiem, życząc sobie sukcesów zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Następnie prezes Olimpii Łukasz Konończuk, wraz z prezydentem Grzegorzem Nowaczykiem, wręczyli sponsorom i przyjaciołom Olimpii pamiątkowe statuetki w podziękowaniu za wieloletnią pomoc. Zgromadzeni na sali goście obejrzeli także krótki film, specjalnie przygotowany na te okazję, który prezentuje zmiany organizacyjne, jakie zaszły w klubie w ostatnim czasie.

Na zaproszonych gości czekał poczęstunek, a ponad trzygodzinne spotkanie przebiegło w iście rodzinnej i świątecznej atmosferze. Tego samego dnia miało miejsce także spotkanie Wigilijne w siedzibie klubu. Uczestniczyli w nim pracownicy Olimpii oraz trenerzy wszystkich grup młodzieżowych. W imieniu pracowników i współpracowników Klubu Sportowego Olimpia Elbląg składamy kibicom, przyjaciołom, sponsorom ale także wszystkim elblążanom życzenia zdrowych, radosnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia.

Krzysztof Fedak - rzecznik prasowy KS Olimpia Elbląg

Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

           
 ####  ##  #  # 
#  # # # #  # 
#  # #  # #  # 
# # # ###### #  # 
#  # #  # #  # 
 ### # #  # ####