Krótko - Sparingi

Znicz lepszy w sparingu ligowych rywali

2015-07-23 13:06:59 Znicz Biała Piska, MKS Korsze, Daniel Świderski, Paweł Adamiec, Michał Świderski, Konrad Radzikowski

Znicz pokonał MKS Korsze aż 5:0, a jedną z bramek zdobył Paweł Adamiec (z lewej). Fot. Łukasz Szymański

Znicz Biała Piska pokonał 5:0 MKS Korsze w środowym meczu sparingowym naszych III-ligowców.

Zdecydowanym zwycięstwem Znicza Biała Piska zakończyło się starcie sparingowe dwóch zespołów z naszego regionu rywalizującym w III-lidze. Na stadionie w Piszu, Znicz bez problemu poradził sobie z MKS Korsze. Mecz zakończył się wynikiem 5:0. Zespół z Białej Piskiej wyszedł na prowadzenie dopiero w końcówce pierwszej połowy po trafieniu Michała Świderskiego.  Wcześniej ofensywni zawodnicy Znicza nie wykorzystali kilku sytuacji bramkowych.

Znicz Biała Piska - MKS Korsze 5:0 Znicz Biała Piska - MKS Korsze 5:0 Znicz Biała Piska - MKS Korsze 5:0 Znicz Biała Piska - MKS Korsze 5:0 Znicz Biała Piska - MKS Korsze 5:0

Zobacz pełną galerię zdjęć: Znicz Biała Piska - MKS Korsze 5:0

Z dwoma trafieniami na koncie spotkanie zakończył Daniel Świderski, a po jednym trafieniu zanotowali Paweł Adamiec, Michał Świderski oraz Konrad Radzikowski. Znicz w kolejnym meczu kontrolnym w sobotnie przedpołudnie zmierzy się z Olimpią Zambrów.

Znicz: A. Radzikowski – Tercjak, Ekstowicz, Cychol, Janik, M. Świderski, Falkowski, Michałowski, Kierznowski, Adamiec, Tuttas oraz Masłowski, Niecikowski, Lipowski, Lutrzykowski, Czajkowski, Giza, Melka, D. Świderski, K. Radzikowski