forBet promocja

Krótko - III liga - Inne

Stary prezes, nowy zarząd w Sokole

2015-06-02 22:03:40 Sokół Ostróda, Jerzy Sarnecki, walne, prezes, II liga

Jerzy Sarnecki został ponownie wybrany prezesem Sokoła. Fot. Raf

Jerzy Sarnecki został ponownie wybrany prezesem Sokoła. Fot. Raf

Jerzy Sarnecki dalej będzie prezesem OKS Sokół Ostróda. Na wtorkowym, burzliwym, walnym zebraniu członków klubu OKS Sokół Ostróda najpierw odwołano stary zarząd, by później wybrać zarządzających klubem na nowo. - Klub w nowym sezonie stanie przed wyjątkową szansą na to, by zagrać o piętro wyżej, musimy podjąć walkę - mówił na walnym stary-nowy prezes.

Walne zebranie w Sokole Ostróda zwołane zostało na blisko 5 miesięcy przed planowanym na listopad terminem. - Chcieliśmy, by w zarządzie byli ludzie, którym przyświeca podobny cel, walka o II ligę w przyszłym sezonie i systematyczny rozwój klubu - zaznaczał przed wyborami nowych władz Piotr Jasionowski, przedstawiciel głównego sponsora Sokoła, firmy Ostróda Yacht. By móc powołać nowy zarząd, stary podał się do dymisji, co zaakceptować musieli członkowie klubu. Tak się stało, a w przeprowadzonych kilka chwil później głosowaniu, na członków nowego zarządu wybrani zostali Jerzy Sarnecki (prezes), Robert Borkowski (wiceprezes), Marek Jasiński (skarbnik), Adam Lisowski i Andrzej Piotrowicz.

- Przed nami dużo pracy, ale przyświeca nam jeden wspólny cel, jakim jest walka o II ligę w nadchodzącym sezonie - mówił Jerzy Sarnecki. - Chcemy, by klub stawał się coraz bardziej profesjonalny, ważne jest dla nas i szkolenie młodzieży i jak najlepszy wynik sportowy pierwszej drużyny. Nie mogę obiecać, że zagramy w II lidze w sezonie 2016/2017, ale to jest nasz cel. Chcemy jednak działać rozważnie i mądrze, nie popełnić błędów niektórych klubów z regionu, które skończyły np. w B-klasie, nie planujemy kadrowej rewolucji - dodał. - Nigdy nie pozwolę na to, by Sokół grał w niższej lidze niż trzecia, w nowym kształcie, który najprawdopodobniej będzie obowiązywał już za rok. Musimy jednak skorzystać z szansy i powalczyć, dopóki pozwalają nam na to zarówno finanse jak i infrastruktura - zakończył.

W walnym zebraniu OKS Sokół Ostróda wzięło udział 52 członków klubu, pojawił się również Burmistrz Ostródy Czesław Najmowicz, a także niektórzy radni miejscy.

 

Raf

Komentarze

 1. QuentinFit 2015-09-20 21:33:27 (c-***-***-***-***.ip***.frootvpn.com) #53942 0:0 zgłoś

  You will certainly have to zithromay permit your doctor know if you get any kind of mild negative effects of Allopurinol that won't go away, such as muscular tissue pain, modifications in the taste, drowsiness, vomiting, diarrhea or problem. To much better comprehend the concepts on which Zimulti specialists supply you dropping weight you must understand that there is a different sort of receptors located in human body that send the signals of food cravings to the brain - they are called CB-1 receptors. Therefore, it takes a while for you to realize you are not amoxil hungry any longer makings you consume additional compared to you need. S. multicenter, double-blind research study in outpatients regarding endoscopically confirmed duodenal ulcer, by mouth provided Pepcid albuterol was compared with sugar pill. Acomplia assists to make the process of fat burning quicker and much easier on the person by lessening meals cravings - nonetheless, a bunch of doxycycline hydrochloride the initiative still has actually to be made by the individual struggling to slim down. If you get such adverse effects as lightheadedness, diarrhea, mild nausea, mild itchiness or skin breakout, constipation, belly pain, frustration, sleeplessness, supplanting your ears, or have throwing up, proceed taking Azithromycin, as those signs will certainly vanish lisinopril 20mg on their own. This listing is not total. Other drugs may interact with hydrochlorothiazide and also irbesartan, fluconazole without script consisting of prescription as well as over-the-counter medicines, vitamins, and organic products. Based upon bupropion presently available details on Yasmin, DRSP-containing COCs could be connected with a higher danger of venous thromboembolism (VTE) compared to COCs containing the progestin levonorgestrel or a few other progestins. When culture doxycycline 100mg dogs as well as sensitivity information are readily available, they should be taken into consideration in selecting or changing anti-bacterial treatment. Blood pressure (BP) must be kept track of closely throughout the initiation of generic lisinopril NSAID therapy and throughout the course of therapy. You ought to never ever take Levitra more frequently compared to once every 24 hrs, and it's normally tackled the as-needed buy provera online basis, meanings you will not really need to stick to any sort of kind of timetable. Inderal has actually been reported to connect with amitriptyline blood thinners, antidepressants, MAO preventions, non-steroidal anti-inflammatory drugs, such as aspirin, heart medicine and ACE inhibitors. Your health and wellness care provider has to learn about all more helpful hints threes medicines, as an amount adjustment may be also needed. The security and efficiency of generic viagra soft tabs Rhinocort Aqua Nasal Spray has not been revealed in kids under 6 years old.

 2. Nie 2015-06-05 09:14:09 (***.***.***.***) #52033 0:0 zgłoś

  Nie okłamujmy się, gdyby miasto miało zapewnić dobre warunki, bezpłatne treningi i sprzęt dla każdego dziecka trenującego w Ostródzie jakąkolwiek dyscyplinę sportu to musiało by wydać połowę swojego budżetu. Tylko piłkę nożną w Ostródzie trenuje ponad 300 dzieci a co z innymi dyscyplinami? Pomoc rodziców jest po prostu niezbędna. Kluby nie są w stanie podołać takiemu wyzwaniu. Czasy się zmieniają, kiedyś wystarczały trampkokorki teraz trzeba zapewnić dziecku buty na halę (halówki), na orlik (turfy) i na nawierzchnię trawiastą (korki), który klub na to stać? Dla przykładu w Sokole przybyło grup młodzieżowych a miasto zamiast zwiększyć dotację obniżyło, niestety pieniędzy z miasta na potrzeby młodzieży jest po prostu za mało.

 3. Oks 2015-06-05 02:13:36 (***.ostroda.vectranet.pl) #52030 0:0 zgłoś

  A Cześkowi nie wstyd chodzić na Olgiertowy stadion, kiedyś nie przychodził

 4. pilkarz 2015-06-04 17:48:33 (user-***-***-***-***.play-internet.pl) #52005 0:0 zgłoś

  Stary nowy..... PRZEKRĘT!!!!!!

 5. ali 2015-06-04 13:43:54 (n***-***-***.opera-mini.net) #52001 0:0 zgłoś

  miasto sponsorem jaj nie robcie to co daja to na opłaty starcza za stadiony,transport na mecze na waciki!!!

 6. xxl 2015-06-04 10:49:47 (***.***.***.***) #52000 0:0 zgłoś

  Ale skoro to rodzice płacą za wyszkolenie swoich dzieci to dlaczego klub chce pieniądze za wyszkolenie gdy chcemy żeby nasze dzieci trenowały w innym klubie np.gdy muszą wyjechać do innego miasta do szkoły a tam mogą trenować i grać???

 7. chłopiec 2015-06-03 22:38:00 (user-***-***-***-***.play-internet.pl) #51995 0:0 zgłoś

  nie wiem czy Niemcy to dobry przykład, ale tam wszędzie czy oberliga, czy budesliga tam wszyscy rodzice łożą na swoje pociechy i to nie mało, komuna się skończyła i wtedy graliśmy w trampkach no ci lepsi w korkotrampkach i też sprzęt się kombinowało, miasto pomaga, ale nie sponsoruje, klub jest jego wizytówką i najważniejsza jest pierwsza drużyna, więc mądrale wypierdalać mądrzyć się gdzie indziej, pozdrawiam

 8. mea 2015-06-03 21:40:05 (host-***-***-***-***.dynamic.mm.pl) #51994 0:0 zgłoś

  A w Don Bosco jest inczej? Miasto tez daje a rodzice tez placa i to wiece niz w Sokole. A to co daje miasto na druzyny mlodziezowe starczyloby moze na 2 miesiace funkcjonowania!

 9. xxl 2015-06-03 20:52:34 (***.***.***.***) #51993 0:0 zgłoś

  Szkolenie młodzieży????bardzo fajnie tylko miasto daje na to pieniądze a rodzice i tak co miesiąc płacą po 40zł mało tego za własne pieniądze kupują dzieciom dresy a nawet koszulki na mecz tak się dzieje od młodzika po niższe grupy więc ja się pytam na co daje pieniądze miasto???? bo raczej nie na dzieci.

 10. do kibic 2015-06-03 13:38:56 (***.ostroda.vectranet.pl) #51992 0:0 zgłoś

  Człowieku a Ty czytasz ze zrozumieniem? prezes ze sponsorem powiedział, że budujemy klub na zdrowych zasadach żeby właśnie nie powtórzył się scenariusz z regionu. Nie jeden sponsor tylko grupa sponsorska. A co do młodzieży to juniorzy są w czubie swoich lig a dodatkowo mamy grubo ponad setkę młodszych roczników.

 11. ks 2015-06-03 13:23:18 (***-***-***-***.adsl.inetia.pl) #51991 0:0 zgłoś

  Przynajmniej mają jakiś plan i cel! A nie jak w Działdowie co nie wiedzą co chcą, nie wiedzą z kim i po co. Jak mają jaja to po zakończonym sezonie powinni zwołać walne i podać się do dymisji.

 12. ostródziak 2015-06-03 13:00:15 (apn-***-***-***-***.dynamic.gprs.plus.pl) #51990 0:0 zgłoś

  Wierzę, że ten klub stać na II ligę. Przewietrzyć szatnię delikatnie, zrobić kilka wzmocnień i spokojnie można grać o i w II lidze. Potrzeba do tego tylko zaangażowania i wiary ze strony wszystkich, również kibiców. Warto pokazać, że możemy być wszyscy razem, walczyć o wspólny cel!

 13. Pretorianin 2015-06-03 12:37:48 (***.***.***.***) #51989 0:0 zgłoś

  Nie ma tu żadnego malkontenctwa, na piłkę należy spojrzeć zarówno od strony piłkarskiej jak i menadżerskiej. Jeżeli na koniec sezonu, Sokół ma 25 pkt. straty do lidera, to o czymś to świadczy (potężne braki kadrowe, brak potencjału do gry). Po drugie, tak jak w każdym sporcie, do wejścia do II ligi potrzebne są nie tuzinkowe pieniądze a takich w Ostródzie nie ma. Fajnie, że Ostróda Yacht łoży na klub ale to wszystko mało. Nikt już nie garnie się do sportu jedynie dla idei. Zatem należy poszukiwać zarówno sponsorów jak i zawodników, dać stadionowi zarabiać albo dać sobie spokój z II ligą. Pozdrawiam.

 14. Super Kibic 2015-06-03 09:10:39 (webdefence.cluster-d.websense.net) #51987 0:0 zgłoś

  Tak, tak. Polska mentalność. Ostrzykać jadem i sp............ć w krzaki. Klub osiąga najlepsze wyniki w historii, finanse stabilne z dodatnim bilansem, kilkanaście trenujących drużyn, a mimo to ciągłe malkontenctwo. Prezes złożył deklarację. Stan obecny - znany. Rozliczyć w trakcie następnych wyborów. Podziekować jak się wywiążą. Pogonić jak nie. I nie przeszkadzać a wspierać. W jedności siła.

 15. oks 2015-06-03 07:15:30 (abzl***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #51984 0:0 zgłoś

  No właśnie widac jak życzysz powodzenia. Zly, zawistny maly człowiek z przedmówcy, ale i tacy są potrzebni, zeby odnaleźć i docenić dobro. Panowie ojciec i syn D. dalej odsunięci przez burmistrza, czy jak to tam wygląda? Jak pan M. z piastowskiej przeżył odwołanie, bo slyszalem, że nielekko i ze w urzędzie miasta niezadowolni;)

 16. Kibic 2015-06-03 06:49:33 (***.***.***.***.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl) #51983 0:0 zgłoś

  Stawiają na szkolenie dzieci hehe Kpina!!! Liczy sie tylko pierwsza drużyna i dalej nic!!! Gdyby wzięli sie za profesjonalne szkolenie dzieciakow to ten klub miałby szanse na lepsze jutro a tak nie daj Boże skączy sie sponsor to bedzie wtedy...ale powtorka z histori Jezioraka!! Ale życze powodzenia!!!

 17. cichy 2015-06-03 06:35:08 (***.ostroda.vectranet.pl) #51982 0:0 zgłoś

  Cel jest jasny a teraz wszystkie ręce na pokład! Sokół walczy na boisku a my wspieramy go na trybunach!

Dodaj swój komentarz

          
#  #  ##  ##### 
 # #  # #  #  
 ##  #  #  #  
 ##  ######  #  
 # # #  #  #  
#  # #  #  #