"Mierzej" strzelił w meczu "naszych"

2011-04-04 00:13:34 Adrian Mierzejewski, Polonia Warszawa, Korona Kielce, Zbigniew Małkowski, Tomasz Lisowski, Paweł Sobolewski

mierzejews

mierzejews

Adrian Mierzejewski z Polonii Warszawa zdobył bramkę w meczu 20. kolejki Ekstraklasy z Koroną Kielce.

Zespół "Mierzeja" wygrał w Kielcach 3:1. Olsztynianin przebywał na boisku przez pełne 90 minut, a oprócz niego zagrali również Zbigniew Małkowski (od 54 min. w barwach Korony), Tomasz Lisowski (90 minut w Koronie) i Paweł Sobolewski (cała druga połówka zespole gospodarzy).

Mierzejewski to wychowanek Naki Olsztyn. Małkowski zaczynał w Warmii Olsztyn, a jeszcze niedawno grał w OKS 1945 Olsztyn. Lisowski pochodzi natomiast z Braniewa, a Sobolewski z Ełku. Obaj to wychowankowie - odpowiednio: Zatoki i Mazura.