forBet promocja

News - III liga - IV liga - B klasa - I liga

Jak minął piłkarski weekend?

2014-10-28 01:14:25 Stomil Olsztyn, Chojniczanka Chojnice, Remigiusz Sobociński, Tomasz Włodarczyk, Andrzej Biedrzycki

Remek Sobociński - nieustannie w formie. Fot. Artur Szczepański

Remek Sobociński - nieustannie w formie. Fot. Artur Szczepański

Jaki to był piłkarski weekend? W siedmiu punktach-komentarzach subiektywnie podsumowujemy miniony piłkarski weekend. Zapraszamy do dyskusji!

1. Rysa na szkle. Stomil wygrał w fajnym stylu szalony mecz z Chojniczanką, ale starcie okupił kolejnymi ubytkami kadrowymi. Tomek Wełna złapał czwarte "żółtko", Arka Mroczkowskiego czeka pauza za "czerwień", a megazdolnego Dawida Szymonowicza czeka kilka tygodni przerwy z powodu kontuzji. Jak tak dalej pójdzie, to lista nieobecnych zrobi się dłuższa od listy nazwisk z meczową kadrą...

2. W końcu odpali? Niektórzy żartują, że Paweł Łukasik to wciąż "talent". Coś w tym jest, bo "Pawlik" już nie raz był na wylocie, a zawsze udawało mu się jednak czymś wybronić. Bo on jednak ma "to coś". Tylko częściej mógłby jednak pokazywać. W starciu z Chojniczanką pokazał, a u niego to już chyba tak jest, że jak nie idzie, to nie idzie, a jak ruszy, to powinno być coraz lepiej. Oby było!

3. Być jak Remi. Nie wiemy, czym karmiono w dzieciństwie Remka Sobocińskiego, ale wydaje się, że ta dieta procentuje ;) Ironman Remi tym razem zaaplikował cztery bramy w Mrągowie, a jego Wikielec wygrał 4:0.

4. Korsze naprawdę gorsze... Można przegrać, przerżnąć albo... zagrać jak MKS Korsze w Zambrowie. 0:9 - to naprawdę kosmiczny wynik, nawet jak na III ligę. Kilku latach fajnych chyba naprawdę przyszedł czas na rok bardzo słaby...

5. Bez efektu nowej miotły. Andrzej Biedrzycki nie odmienił (na razie?) Startu Działdowo. Trzeci mecz i trzecia porażka...

6. Włodar-Gol. Było "Remim", to wypada i o "Włodarze". Były gracz m.in. Stomilu Olsztyn też ma cztery dychy na karku i też trafia. Tym razem dwa razy do bramki Victorii Bartoszyce.

7. B klasa już kończy! I, III i IV liga wciąż grają i jeszcze trochę pograją, a w grupie 1 i 2 warmińsko-mazurskiej B klasy już koniec. Liderami rundy - odpowiednio - MOSiR Kętrzyn i Sokół Łęcze.

PG

Komentarze

 1. żal 2014-10-31 21:21:25 (***.***.***.***) #49028 0:0 zgłoś

  dwadozewa schodzi na psy

 2. maxlo 2014-10-29 22:10:45 (dqb***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #49011 0:0 zgłoś

  wszystko ładnie, pięknie tylko MOSiRu już nie ma, od tego sezonu występują jako Granica II Kętrzyn

Dodaj swój komentarz

          
#  # #  # ##### 
##  # #  #  #  
# # # #  #  #  
# # # #  #  #  
#  ## #  #  #  
#  # ####  #