Nie zrobili sztycha... Znicz Pruszków - Concordia Elbląg 2:0

2014-05-02 19:20:34 Concordia Elbląg, Znicz Pruszków

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Maciej Radzicz

Concordia Elbląg przegrała w Pruszkowie z miejscowym Zniczem 0:2.

W pierwszej połowie ani z jednej, ani z drugiej strony nie było zbyt wielu okazji bramkowych. W 25 min. gola mógł strzelić Marcin Rackiewicz, ale nieznacznie przestrzelił.

Co nie udało się graczowi Znicza za pierwszym razem, powiodło się przy próbie nr 2. W 30 min. Rackiewicz wykończył dośrodkowanie Rafała Kośca i było 1:0.

W drugiej części gry Znicz nadal przeważał i już kilka minut po wznowieniu mógł ustalić wynik meczu na 2:0 za sprawą Adriana Paluchowskiego. Świetnie interweniował jednak Przemysław Matłoka.

W 74 min. były gracz Legii Warszawa był skuteczniejszy i bez trudu skierował piłkę do siatki.

Concordia była w tym spotkaniu bezradna.

Dla "Conki" była to druga porażka w rundzie wiosennej.

• Znicz Pruszków - Concordia Elbląg 2:0 (1:0)

1:0 - Rackiewicz (30), 2:0 - Paluchowski (74)

Żółta kartka: Broniarek (Concordia)

Sędziował: Gawęcki (Kielce)

Znicz: Bigajski – Bochenek, Biedrzycki, Niewulis, Kucharski, Olczak, Kosiec, Banaszewski (78' Grudniewski), Machalski (67' Zapaśnik), Rackiewicz (84' Tomas), Paluchowski

Concordia: Matłoka – Nakatani, Lopez, Broniarek, Munoz, Burzyński, Galeniewski, Okada, Gonzalez Perez (46 Essomba) Fujikawa, Zapata