News - II liga - Sparingi

Concordia nie przegrywa z Lechią. W Gdańsku na remis

2014-02-17 01:23:20 Concordia Elbląg, Lechia Gdańsk

Piłkarze Concordii Elbląg zremisowali w niedzielę w meczu kontrolnym z Lechią Gdańsk 1:1.

W zespole gospodarzy szansę na grę dostali zawodnicy, którzy nie wystąpili w sobotnim meczu T-Mobile Ekstraklasy z Pogonią Szczecin m.in.: Mateusz Bąk, Chris Qualembo, Jarosław Bieniuk, Nikola Leković czy Piotr Grzelczak.

Elblążanie umiejętnie się bronili i wyprowadzali kontry. Po jednej z nich na strzał z 30 metrów zdecydował się Tomi Fujikawa i w ten sposób Concordia objęła prowadzenie.
Po przerwie przewagę mieli lechiści. Zaraz po przerwie z bliska wyrównał Paweł Stolarski.
Kilka minut przed końcem piłka po strzale Songa trafiła w słupek.

• Lechia Gdańsk-Concordia Elbląg 1:1 (0:1)

0:1 — Fujikawa (22), 1:1 — Stolarski (47)

Concordia: Matłoka (46 Hrynowiecki) — Nakatani, Garcia, Broniarek, Bogdanowicz, Burzyński, Shotaro, Faura, Gonzales, Zapata, Fujikawa. Grali jeszcze: Tomczuk, Shota, Pawłowski, Song