forBet promocja

News - II liga

Startuje Olimpia. Na razie dwa powroty, a później…

2014-01-07 21:42:36 Olimpia Elbląg, Adam Boros, Tomasz Sedlewski, Mateusz Kołodziejski, Aleskiej Rogaczow

Aleksiej Rogaczow wiosną nie zagra w Olimpii. Fot. Michał Kuna

Aleksiej Rogaczow wiosną nie zagra w Olimpii. Fot. Michał Kuna

Mateusz Kołodziejski i Tomasz Sedlewski pojawią się jutro na pierwszym treningu II-ligowej Olimpii. Trener elblążan Adam Boros nie ukrywa jednak, że ruchów kadrowych będzie więcej. Na pewno w Olimpii nie zagra już Aleksiej Rogaczow.

Kołodziejskiego i Sedlewskiego kibice w Elblągu kojarzą, i to dobrze. Pierwszy spędził w Olimpii trzy i pół roku, a drugi był zawodnikiem Olimpii przez cały ubiegły sezon.

- W kręgu naszych zainteresowań jest więcej graczy, również z niższych lig, którzy będą się sukcesywnie pojawiać na kolejnych zajęciach. Planuję, że taki okres „przyglądania się” potrwa maksymalnie dwa tygodnie, a później nastąpi weryfikacja. Mamy nadzieję, że pojawią się u nas zawodnicy, którzy nie tylko uzupełnia zespół, ale i coś do niego wniosą – wyjaśnia Adam Boros, nowy trener Olimpii.

Najmocniej szkoleniowiec liczy na wzmocnienia defensywy, ale… nie tylko.

-Odszedł Rogaczow (obecnie szuka klubu na Litwie – red.), więc priorytetem jest dla nas teraz posiadanie dwóch bramkarzy do równorzędnej rywalizacji – zaznacza Boros. – Poza tym mamy praktycznie tylko dwóch piłkarzy do gry na środku obrony. To również za mało. Inaczej chcielibyśmy też grać w ofensywie, której jakość zamierzamy zdecydowanie poprawić. Na pewno przydałby się nam kreatywny i doświadczony środkowy pomocnik oraz wzmocnienie obu skrzydeł.

Brzmi jak koncert życzeń, ale znając Trenera Roku 2013 według Czytelników dwadozera.pl, rozsądne opcje uda się znaleźć. Wiele powinno być jasne już za tydzień, podczas wewnętrznej gry z udziałem testowanych graczy.

- Na razie zaczynamy od spotkania organizacyjnego i zajęć tlenowych na boisku – zapowiada Boros. – W czwartek czeka nas siłownia, a w piątek znowu zajęcia na boisku. Badania wydolnościowe zaplanowaliśmy na sobotę.

Pierwszy sparing Olimpia rozegra 18 stycznia z Zawiszą Bydgoszcz w Bydgoszczy.

PG

Komentarze

 1. ' 2014-01-09 16:16:56 (host-***-***-***-***.elk.mm.pl) #40813 0:0 zgłoś

  Jesus Vincente Gimenez - trenerem Concordii Elbląg , ale będzie się działo....

 2. m.baros 2014-01-08 19:10:13 (***-***-***.ntlworld.ie) #40798 0:0 zgłoś

  wasze podejrzenia ze ja to Roman N sa bezpodstawne ale wasza sprawa, niech chlop was utrzyma w 2 lidze to zwroce mu szacun , nie spinajcie sie tak chlopaki to przeciez amatorska liga jak cala nasza pilka ligowa w polsce mistrz kraju wielka L malo nie przeszla do ksiegi rekrdow ale udalo sie im strzelic bramki w ostatnim meczu LE ,, wiec jak mowilem zenada ta nasza pilka

 3. Henryczek 2014-01-08 09:29:05 (agi***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #40788 0:0 zgłoś

  Omlet nie muf tak na szefa, ot kedy na kszyżufce koło Mławy puściły mu zwieracze to ja zaciskam mu poślady, muf po prostu Nikoś.

 4. omlet 2014-01-08 08:10:00 (***.elblag.vectranet.pl) #40787 0:0 zgłoś

  Roman Ściśnijpoślad ! Nie pisz już komentarzy,jesteś nudny,. Za cztery miesiące po Grzybku też będziesz jeździł!

 5. m.baros 2014-01-07 22:51:48 (***-***-***.ntlworld.ie) #40785 0:0 zgłoś

  sadze ze poplynie buc na tej OL .. marny trenerito z niego moze sie myle

Dodaj swój komentarz

           
#  #  ##  #  # 
 # #  # # #  # 
 ##  #  # #  # 
 ##  ###### #  # 
 # # #  # #  # 
#  # #  # ####