forBet promocja

Liga gra! - III liga - IV liga - V liga - A klasa - B klasa - I liga

Jedenastka tygodnia dwadozera.pl - podsumowanie rundy jesiennej

2013-12-09 19:27:49 Jedenastka tygodnia dwadozera.pl, Piotr Skiba, Kamil Chrzanowski, Grzegorz Naczas, Paweł Podhorodecki, Piotr Głowacki, Bartosz Dobroński, Michał Miller, Piotr Piceluk, Łukasz Kuśnierz, Paweł Dymiński, Anton Kołosow

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Rys. Paju

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Rys. Paju

Przeanalizowaliśmy nasze wybory do jedenastek tygodnia z rundy jesiennej i wybraliśmy subiektywną (tak, tak subiektywną!) jedenastkę rundy jesiennej. Zdajemy sobie sprawę, że każdy z was stworzyłby swoją jedenastkę, ale podkreślamy cały czas, że jest to zabawa i trzeba do tego pochodzić z dystansem.

 

--------------Skiba (Stomil)--------------


-------Chrzanowski (Start D.)-------Naczas(Huragan)-------Podhorodecki(Sokół)-------


-------Głowacki (Sokół)-------Dobroński(Warmia)-------Miller(Korsze)-------Piceluk (Sokół)-------Kuśnierz(Płomień)-------


-------Dymiński (Śniardwy)-------Kołosow (Olimpia)-------

BRAMKARZ:

Piotr Skiba (Stomil Olsztyn): Dwa razy znajdował się w jedenastce tygodnia. Pewny punkt olsztyńskiego zespołu. Obecnie leczy kontuzję.

OBROŃCY:

Sześciu obrońców dwukrotnie byli nominowali do jedenastki tygodnia dwadozera.pl. Do wyjściowego składu musieliśmy wybrać tylko trzech. Pozostali trafili na ławkę rezerwowych.

 • Kamil Chrzanowski (Start Działdowo): Przedstawiciel lidera III ligi, drużyny która zanotowała najmniej porażek w 19 spotkaniach rozegranych wiosną.
 • Grzegorz Naczas (Huragan Morąg): Obrońca z predyspozycjami ofensywnymi. Strzelił w minionej rundzie trzy bramki.
 • Paweł Podhorodecki (Sokół Ostróda): Sokół Ostróda to bardzo poważny kandydat do awansu. Podhorodecki to ważny punkt drużyny Wojciecha Tarnowskiego.

Rezerwowi: Sewak Safarjan (Płomień Ełk), Marcin Rogoziński (Start Działdowo), Oleg Ichim (Olimpia Elbląg).

 

POMOCNICY:

 • Piotr Głowacki (Sokół Ostróda): Cztery razy nominowany jesienią. Strzelał bramki i notował wiele asyst. Zimą spróbuje przekonać do siebie sztab szkoleniowy Stomilu Olsztyn.
 • Bartosz Dobroński (Warmia Olsztyn): To głównie dzięki jego dobrej grze Warmia Olsztyn pewnie idzie na awans do IV ligi.
 • Michał Miller (MKS Korsze): Odpowiada za ofensywę zespołu z Korsz. Kolejny zawodnik, który otrzymał zaproszenie na testy do Stomilu.
 • Piotr Piceluk (Sokół Ostróda): Odżył pod okiem Wojciecha Tarnowskiego. Podobnie jak Głowacki czterokrotnie nominowany jesienią i też otrzymał zaproszenie na testy od Adama Łopatko.
 • Łukasz Kuśnierz (Płomień Ełk): Były zawodnik Mrągowii Mrągowo i Jezioraka Iława kieruje grą drużyny Płomienia, który znajduje się w czołówce III ligi.

Rezerwowy: Karol Styś (Barkas Tolkmicko).

NAPASTNICY:

Jeden napastnik trzy razy trafiał do jedenastki tygodnia. Pozostali nominowani byli dwukrotnie lub tylko raz. Do Dymińskiego dobraliśmy niezawodnego Kołosowa z Olimpii Elbląg.

 • Paweł Dymiński (Śniardwy Orzysz): Prawdziwy snajper. Co ma to strzela. Podobno interesują się nim kluby z wyższych lig.
 • Anton Kołosow (Olimpia Elbląg): "Antek" to napastnik, który bardzo często jest przez nas nominowany w różnych plebiscytach.

Rezerwowi: Tomasz Bzdęga (Stomil Olsztyn), Krzysztof Filipek (Huragan Morąg), Marcin Łukaszewski (Olimpia Olsztynek), Tomasz Włodarczyk (Błękitni Orneta).

Wyselekcjonował rys

Komentarze

 1. yahoo 2013-12-09 21:57:39 (***.ostroda.vectranet.pl) #40385 0:0 zgłoś

  no właśnie dziwię się że nie ma jackiewicza

 2. :) 2013-12-09 21:54:04 (host-***-***-***-***.elk.mm.pl) #40384 0:0 zgłoś

  Niezła 11.. Filipiek,Dymiński,Włodarczyk... A Jackiewicz? Chyba powinien,nie? Gosc ma 19 goli po rundzie w III lidze :)

 3. t 2013-12-09 21:05:57 (host-***-***-***-***.elk.mm.pl) #40377 0:0 zgłoś

  personalnie ok. ale z pozycjami na boisku to niekoniecznie, bo ja np. Millera w pomocy nie widzę- to typowy napastnik

 4. tezak 2013-12-09 20:08:18 (***.olsztyn.vectranet.pl) #40374 0:0 zgłoś

  warmia idzie na awans do 3 ligi, za taką grę i za taką rundę jest awans od razu o dwie klasy rozgrywkowe dla tych, co nie wiedzą, dwadozera dobrze pisze.

 5. anonim 2013-12-09 19:52:41 (***.***.***.***) #40372 0:0 zgłoś

  Warmia idzie po awans do 4 ligi jak już ;))

Dodaj swój komentarz

           
#  # ###### #  # 
#  # #   #  # 
###### ##### #  # 
#  # #   # ## # 
#  # #   ## ## 
#  # ###### #  #