forBet promocja

Liga gra! - III liga - I liga

Jedenastka (3)tygodnia dwadozera.pl

2013-12-03 20:07:39 Dawid Kręt, Kamil Chrzanowski, Sewak Safarjan, Paweł Podhorodecki, Łukasz Kuśnierz, Grzegorz Lech, Kato, Cezary Nowiński, Karol Styś, Piotr Piceluk, Michał Miller

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Rys

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Rys

Mieliśmy na początku listopada zakończyć nominowanie piłkarzy do jedenastki tygodnia. Szkoda jednak, żeby ostatnie kolejki I, II oraz III ligi się "zmarnowały". Postanowiliśmy wybrać jedenastu piłkarz z ostatnich trzech tygodni. W następnym tygodniu przygotujemy szczegółowe podsumowanie naszych nominacji i zaprezentujemy 11 rundy jesiennej.

 

Kryteria wyboru do „Jedenastki tygodnia dwadozera.pl” są wybitnie subiektywne. Na pewno ktoś został w naszej zabawie pominięty. Nie byliśmy jednak na wszystkich meczach i nie ze wszystkich meczów czytaliśmy relacje, ale, podkreślamy, w tej zabawie chodzi o... zabawę. Chcemy wyróżniać pozytywne postacie i ich wyczyny, a także pobudzać Was do dyskusji. Zachęcamy do przedstawiania swoich typów!

--------------Kręt (Motor)--------------
 
-------Chrzanowski (Start)-------Sefarjan (Płomień)-------Podhorodecki (Sokół)-------
 
-------Kuśnierz (Płomień)-------Kato (Stomil)-------Nowiński (Motor)-------Piceluk (Sokół)-------Styś (Barkas)

--------------Lech (Stomil)--------------

--------------Miller (Korsze)--------------

 

 • Dawid Kręt (Motor Lubawa): Dla tego piłkarza runda jesienna mogłaby trwać jak najdłużej. W ostatnich trzech spotkaniach jego zespół wywalczył siedem punktów.
 • Kamil Chrzanowski (Start Działdowo): Mocny punkt drużyny lidera III ligi.
 • Sewak Safarjan (Płomień Ełk): Strzelił bramkę w meczu z Promieniem Mońki.
 • Paweł Podhorodecki (Sokół Ostróda): Aktywnie włącza się w akcje ofensywne swojego zespołu. W ostatnich dwóch spotkaniach strzelił wpisywał się protokołu strzelając bramkę.
 • Łukasz Kuśnierz (Płomień Ełk): W ostatnich dwóch spotkaniach strzelił pięć bramek. Wiosną znajdzie miejsce w wyższej lidze?
 • Grzegorz Lech (Stomil Olsztyn): Strzelił dwie bramki w meczu z Arką Gdynia. Najpierw wytrzymał presję i wykorzystał rzut karny, a w drugiej połowie precyzyjnym strzałem pokonał bramkarza gospodarzy.
 • Kato (Stomil Olsztyn): Cichy bohater spotkania w Gdyni. Najpierw wywalczył rzut karny, a w ostatniej akcji przytomnie strzela na bramkę. Po tej akcji Kaźmierowski doprowadził do remisu 3:3.
 • Cezary Nowiński (Motor Lubawa): Autor dwóch bramek w meczu z Granicą Kątrzyn.
 • Karol Styś (Barkas Tolkmicko): W ostatnim meczu prowadził swój zespół do zwycięstw 4:0 nad Zniczem Biała Piska. Po jego bramce zespół zdobywa punkt w Dąbrowie Białostockiej.
 • Piotr Piceluk (Sokół Ostróda): W ostatnich trzech spotkaniach strzelił cztery bramki.
 • Michał Miller (MKS Korsze): W Grajewie strzelił dwie bramki. Była to już 12 i 13 bramka tego napastnika w tym sezonie.

Wyselekcjonował rys 

Komentarze

 1. + 2013-12-05 11:45:17 (host-***-***-***-***.elk.mm.pl) #40322 0:0 zgłoś

  Sevak w 11-tce tygodnia, ale jaja, ale nie byliście na meczu, fakt, nie można mieć do was pretensji,ale ktoś wam te typy podpowiada- nie strzelacie na pałę,

 2. Jam 2013-12-04 21:20:23 (aetd***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #40315 0:0 zgłoś

  Brakuje mi Jackiewicza. Pozdro

Dodaj swój komentarz

        
##### # #### 
#  # # #  # 
#  # # #   
##### # #   
#   # #  # 
#   # ####