forBet promocja

News - II liga - III liga - IV liga - V liga - Inne - A klasa - B klasa - I liga

Wybieramy Piłkarza Września! Na kogo Ty oddasz swój głos?

0000-00-00 00:00:00 Anton Kołosow, Olimpia Elbląg, Piłkarz Miesiąca, R-GOL, R-GOL.com, Oleg Ichim, Kamil Jackiewicz, Michał Mościński, Aleksiej Rogaczow, Piotr Skiba

Fot. Artur Szczepański

Fot. Artur Szczepański

Jak obiecaliśmy, tak robimy. Piłkarza Lipca i Sierpnia wybraliśmy sami (Antek Kołosow), a Piłkarza Września wybierzemy wspólnie z Wami. Mamy przedstawicieli czterech lig, z różnych części województwa, w tym aż dwóch obcokrajowców. Kto wygra tym razem?

Przypomnijmy, że Piłkarza Miesiąca wybieramy dopiero od tego sezonu. Graczem Wakacji, a więc lipca i sierpnia razem, wybraliśmy wewnątrzredakcyjnie Antona Kołosowa z Olimpii Elbląg. Był bezkonkurencyjny. W nagrodę Anton, podobnie będzie w przypadku każdego kolejnego Piłkarza Miesiąca, otrzymał od nas voucher o wartości 100 PLN ufundowany przez firmę R-GOL. Jedni napiszą, że fajnie, inni, że za mało; my uważamy, że miły gest. Upominek można wykorzystać przy zakupie dowolnych piłkarskich butów na www.R-GOL.com.

Tak będzie co miesiąc, tyle że teraz wybierać będziecie już Wy. My tylko nominujemy kilku gości. Początkowo zakładaliśmy po trzech, ostatecznie postawiliśmy na opcję nominowania co miesiąc po pięciu.

A zatem... Za wrzesień nominujemy:

 • Oleg Ichim (Olimpia Elbląg) - ostoja monolitycznej defensywy Olimpii. Na dodatek sam sieknął dwie bramki. Prawdziwy lider!
 • Kamil Jackiewicz (Płomień Ełk) - po jednym golu w każdym z czterech wygranych we wrześniu meczach lidera III ligi.
 • Michał Mościński (Rominta Gołdap) - kapitan i lider fantastycznej Rominty strzelał lub asystował w każdym meczu ekipy z Gołdapi.
 • Aleksiej Rogaczow (Olimpia Elbląg) - fenomenalny! Z nim w bramce Olimpia prawie nie traciła goli.
 • Piotr Skiba (Stomil Olsztyn) - uchronił Stomil przed jeszcze gorszym miesiącem. Jedyny chyba jasny punkt zespołu w ostatnich meczach.

Uwaga, na wybranych zawodników głosujemy SMS-ami przez 10 dni. Mamy nadzieję, że 2 PLN za wiadomość, to nie jest jakiś kosmos. Zresztą obowiązku głosowania nie ma. Jeżeli taka forma zabawy się nie sprawdzi, postawimy na inną. Nie ukrywamy jednak, że chcemy się rozwijać, a żeby się rozwijać, trzeba po prostu zarabiać. Mimo to, traktujcie wybór Piłkarza Miesiąca jak dobrą zabawę. Bo o to chodzi ;)

 

MIEJSCE NA SONDĘ

 

red

 

Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

        
#  # # #  # 
#  # # ##  # 
#  # # # # # 
# ## # # # # # 
## ## # #  ## 
#  # # #  #