Concordia nie zgasiła Znicza

2013-10-05 16:30:06 Concordia Elbląg, Znicz Pruszków

Concordia zremisowała ze Zniczem 1:1. Fot. Michał Kuna

Concordia Elbląg zremisowała na własnym stadionie ze Zniczem Pruszków 1:1. bramkę dla Elblążan zdobył Michał Kiełtyka

W pierwszych minutach spotkania oba zespoły grały bardzo bojaźliwie, brakowało dokładności w podaniach. W 7. minucie Stępień zagrał wzdłuż pola karnego do Martynowicza, który źle przyjął piłę i zmarnował wyśmienitą okazję.

W 28. minucie Concordia wymieniła kilka podań jednak kluczowe zagranie zostalo wybite na rzut rożny z którego nic nie wynikło. W 26. minucie Paluchowski oddał pierwszy celny strzał w spotkaniu. W 37. minucie kombinacyjną akcję Znicza wykończył jeden z zawodników gości jednak jego strzał pewnie złapał Zoch. Trzy minuty przed końcem pierwszej połowy Kiełtyka otrzymał dobre podanie na skrzydło, minął obrońce rywali i uderzył niecelnie.

Druga połowa rozpoczęła się wyśmienicie dla Concordii, która już w 48 minucie wyszła na prowadzenie za sprawą Michała Kiełtyka. W odpowiedzi Paluchowski znalazl się w polu karnym Conci jednak jego akcje w ostatniej chwili zatrzymali obrońcy gospodarzy. W 70. minucie Znicz doprowadziła do remisu. W zamiesznaiu podbramkowym najlepiej odnalazł się jeden z zawodników gości i umieścił piłkę w siatce.

W 75. minucie z rzutu rożnego dośrodkowywał szuprytkowski jednak piłke wybili obrońcy gości. W 79. minucie prostopadłe podanie zagrał Stępień jednak Galaniewski nie zdarzył do piłki, która opusciła plac gry. W 87. minucie stępień dośrodkował z rzutu wolnego na długi słupek jednak do piłki nie doszedł żaden z zawodnikow gospodarzy.

Concordia Elbląg - Znicz Pruszków 1:1 Concordia Elbląg - Znicz Pruszków 1:1 Concordia Elbląg - Znicz Pruszków 1:1 Concordia Elbląg - Znicz Pruszków 1:1 Concordia Elbląg - Znicz Pruszków 1:1