Liga gra! - II liga

Derby na wodzie, derby remis (relacja LIVE)

2013-09-28 12:22:52 Olimpia Elbląg, Concordia Elbląg, live

Walki w derbach Elbląga nie brakowało. Zabrakło tylko zwycięzcy. Olimpia Elbląg - Concordia Elbląg 1:1. Fot. Michał Kuna

Olimpia Elbląg zremisowała w derbach Elbląga z Concordią 1:1.

Olimpia Elbląg - Concordia Elbląg 1:1 Olimpia Elbląg - Concordia Elbląg 1:1 Olimpia Elbląg - Concordia Elbląg 1:1 Olimpia Elbląg - Concordia Elbląg 1:1 Olimpia Elbląg - Concordia Elbląg 1:1

ZOBACZ FOTORELACJĘ MICHAŁA KUNY!

oraz więcej zdjęć

Zapis relacji na żywo:

94' Koniec spotkania! Olimpia remisuje w derbach Elbląga z Concordią 1:1!

93' olimpia próbuje atakować jednak dobrze ustawiona defensyfa Concordii.

92'  Żółta kartką ukarany Czerniewski

91' Rzut wolny na 40 metrze od bramki Zocha. Dośrodkowanie Graczyka wybijają zawodnicy Conci.

90' Spotkanie potrwa jeszcze 4 minuty.

88' Korzeniowski zagrywa prostopadła piłkę do Nadolnego, którego uprzedza bramkarz rywali.

87' Ichim dośrodkował w pole karny, do piłki doszedł Graczyk i z 6 metrów nie zdolał skierować piłki w swiatło bramki.

87' Pogoda nie oszczędza zawodnikow obu drużyn, zaczyna padać.

86' Zejglić zagrywa wzdłóz bramki jednak do piłki nie doszedł  żaden z jego kolegów i od autu zaczną rywale.

84' W środkowej strefie boiska faulowany Broniarek i potrzebna pomoc medyczna.

83' Zejgilić zagrywa prostopadłą piłkę do Stępnia jednak szybszy byl Rogaczow

83'  Czerniewski ukarany kartką za faul na Korzeniowskim.

82' Lisiecki za Kopyckiego

81' Galaniewski strzałem wykończył kontratak i był bliski pokonania Rogaczowa.

80' Za chwile doczekamy się pierwszej zmiany w zespole gospodarzy.

79' Kopycki ruszył z kontratakiem jednak został zatrzymany przez kałuże i stracił piłkę na rzecz jednego z zawodników Conci.

78' Ożywili się kibice Olimpii.

76' Zejglić dośrodkowuje jednak piłkę pewnie wyłapuje Rogaczow.

74'  Nadolny zmienia Martynowicza

72' Kolejny rzut wolny dla Olimpii, tym razem około 30 metrów od bramki Zocha. Strzał Graczyka odbija Zoch, do piłki dopada jeden z zaowdników gospodarzy jednak jego strzał zostaje zablokowany.

71' Rzut wolny wykonal Graczyk, piłkę wybił jeden z obrońców "Pomarańczowych", a ta trafiła pod nogi Czerniawskiego, który zdecydował się na strzał z dystansu, a piłka poleciała wysoko ponad bramką.

70'  Uszalewski fauluje przy lini bocznej i otrzymuje żółtą kartkę.

69' Na strzał z dystansu zdecydował się Stępień jednak uderzał niecelnie.

67' W ostatnich minutach gospodarze zdominowali gości jednak nie stwarzają sobie dogodnych sytuacji.

66' Dośrodkowanie Kopyckiego wychodzi na aut bramkowy.

65' Dwa rzuty rożne z rzędu dla Olimpii z ktorych nic nie wynikało.

64'  Żółtą kartką za faul ukarany Stępień

63'  Lewandowski zmienia Niburskiego

62' Sporo walki w środkowej części boiska.

60'  Galaniewski zmienia Korzeniowskiego.

Wisła Puławy po pierwszych 45 minutach remisuje ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki 1:1 dzięki czemu Olimpia w razie remisu utrzyma pierwszą pozycję!

57' Dośrodkowanie z rzutu wolnego Stępnia do piłki dochodzi Broniarek uderza głową jednak piłka mija bramkę w bezpiecznej odległości.

55' Powinno być 2:1 dla Olimpii! dośrodkowanie Ressela przedłuża Kołosowi piłka o centymetry mija bramkę Zocha, który niepotrzebnie wychodził i niemalże nie sprowokowal utraty bramki.

52' Martynowicz zagrywa do Kiełtyki, a ten decyduje się na strzał z ostrego konta, niecelnie.

51' Zejgilić zdecydował się na strzał z dystansu i piłka wyvhodzi na aut.

49' Murawa jest w opakanym stanie i gra po "ziemi" nie należy do najłatwiejszych.

48' Lesniewski dośrodkowuje w pole karne jednak piłkę wybija Lepczak.

47' Zagranie w pole karne Concordii niecelne i piłka wychodzi na aut bramkowy.

45'  Zaczynamy drugą połowe.

Jak myślicie. Olimpie stać na strzelenie zwycięskiej bramki? Czy może to Concordia wyjdzie zwycięska z dziejszego pojedynku?

45+3'  Sędzia kończy pierwszą połowę.

45+3'  Leśniewski fauluje i otrzymuję żółtą kartę za krytykowanie decyzji sędziego.

45+2' Dośrodkowanie Korzeniewskiego wprost w ręce Rogaczowa

45' Sędzia dolicza 3 minuty do pierwszej połowy.

43' Rzut z autu na wysokości pola karnego Concordii jednak piłkę przejmują zawodnicy gości. Skierkowski faulowany i opuszcza plac gry na noszach.

42' Szuprytowski dośrodkowuje i piłka wychodzi na aut bramkowy.

41' W dzisiejszym meczu Concordie prowdzi Wojciech Niedzwiedzki, a jego asystentem jest Wojciech Grzyb.

40' Długa piłka do Kopyckiego została przechwycona przez Broniarka.

36' Po stracie bramki Concordia gra lepiej i częściej znajduje się na połowie rywali.

35' Leśniewski uderza z dystansu, niecelnie.

32' Długa piłka ze środka pola do Kołosow przechwycili obrońcy "Conci".

30' - Kiełtyka uderza z 11 metrów i fenomenalna interwencja rogaczowa, który wybija piłkę na rzut rożny,

29' Strata piłi 30 metrów przed własną bramką przez Broniarka jednak strzał Leśniewskiego zablokowany.

28' Koprycki wdał się w dryblink z kałużą i stracił piłkę na rzecz Stępnia.

26'  Koprycki faulowany tym razem po lewej stronie boiska. Dośrodkowanie Graczyka zamyka Kołosow i mamy 1:1!

25' Kołosow faulowany przy lini bocznej przez Broniarka i żółtą kartką ukarany obrońca Concordii. Z rzutu wolnego dośrodkował Graczyk jednak piłka opuściła plac gry i od bramki Zoch.

24' Zamieszanie w polu karnym Olimpiii wyjaśnia Ichim.

24' Zagranie Pietrewicza w pole karne wyłapuje Zoch.

23' Kiełtyka dośrodkowal w pole karne jednak Stępień uderzył nieczysto.

21; Jak na razie dużo walki w środku pola i sporo niedokładności z obu stron.

19' W pierwszych minutach to Concordia prezentuje się lepiej i zasłużenie prowadzi.

18' Concordia atakuje lewym skrzydłem jednak niedokładne dośrodkowanie gracza gości.

14' Olimpia calym zespołem na połowie Concordii.

11'  Faul Kołosow i napastnik lidera II ligi otrzymuję żółtą kartkę.

10'  Goool! Stępień  podaje do Zejglica, ten podciągnął z piłką i z 18 metrów pokonał Rogaczowa!

9' Dośrodkowanie Olimpii w pole karne gości do piłki doszedł Ichim jednak sędzia pokazał pozycję spaloną.

7' Rzut wolny dla Olimpii przy lini bramkowej. Dośrodkowanie na rzut rożny wybija Broniarek. Z rzutu rożnego Graczyk krótko rozegrał otrzymał piłkę z powrotem i został sfaulowany przed polem karnym.

5' Leśniewski próbował zagrać do Graczyka jednak piłka zatrzymała się w kałuży...

3' Z rzutu wolnego w pole karne Olimpii dośrodkowywał Stępień jednak żaden z zawodników gości nie doszedł do dośrodkowania i rozpocznie z piątego metra Rogaczow.

2' Na murawie wciąż znajduje się duża ilość wody, która będzie przeszkadzała w grze kombinacyjnej.

1' Pierwszy gwizdek Piotra Wasielewskiego!

0' Piłkarze jeszcze nie pojawili się na murawie.

0' Decyzja zapadła! O godzinie 15:45 rozpocznie się spotkanie Olimpia Elbląg - Concordia Elbląg!

0' Sędziowie zdecydowali się przełożyć spotkanie na godzinę 15:30. Gdyby w tym czasie murawa nie nadawała się do gry będziemy czekali do godziny 16:00.

0' Opady ustał jednak murawa przypomina tą ze Stadionu Narodowego w Warszawie.

0' W Elblągu cały  czas intensywne opady deszczu. Istnieje zagrożenie przełożenia spotkania. Czekamy na decyzję sędziów i obserwatora.

• Olimpia Elbląg - Concordia Elbląg 1:1 (1:1)

1:0 - Zejglic (10), 1:1 - Kołosow (26)

Olimpia: Aleksiej - Kopycki (82 Lisiecki), Ichim, Kołosow, Skierkowski, Graczyk, Ressel, Pietrewicz, Molga, Czerniewski, Leśniewski

Concordia:  Zoch, Niburski (63 Lewandowski), Broniarek, Lepczak, Szuprytowski, Michał Kiełtyka, Stępień, Zejglic, Korzeniowski (60 Glaniewski), Martynowicz (74 Nadolny), Uszalewski