Krótko - A klasa - B klasa

Pierwsze walkowery w tym sezonie

2013-09-12 21:24:17 Sokół Łącze, Magdalenka Markusy, Strażak Gryźliny, KS Łęgajny, Olimpia II Olsztyn, SKF Kunki

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Emil Marecki

Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej zweryfikował wyniki pierwszych spotkań w ligach seniorskich. W dwóch przypadkach drużyny, które przegrały mogą się teraz cieszyć z trzech punktów.

• Sokół Łącze - MAGDALENKA MARKUSY

Na boisku wygrał Sokół 4:2. W drużynie gospodarzy wystąpili nieuprawnieni zawodnicy.

• STRAŻAK GRYŹLINY - KS Łęgajny

Na boisku było 2:1 dla gospodarzy. W drużynie z Łęgajn zagrał nieuprawniony zawodnik.

• Olimpia II Olsztynek - SKF KUNKI

Na boisku Olimpia II wygrała 7:1. W drużynie gospodarzy jeden zawodnik zagrał o 4 minuty za długo. Dzień wcześniej zagrał 30 minut w pierwszym zespole, a w meczu rezerw przebywał na boisku 64 minuty.

źródło: wmzpn.pl