forBet promocja

Liga gra! - II liga - III liga - IV liga - V liga - A klasa - B klasa - I liga

Jedenastka tygodnia dwadozera.pl

2013-09-04 00:08:30 Jedenastka tygodnia, Arkadiusz Klimek, Anton Kołosow, Jakub Kozłowski, Paweł Radziwon, Paweł Sławiński, Piotr Kozłowski, Kamil Opaliński, Łukasz Uszalewski, Bartosz Byliński, Arkadiusz Koprucki, Piotr Skiba

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Rys. Paju

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Rys. Paju

Zestawiliśmy kolejną jedenastkę tygodnia. Tym razem postanowiliśmy postawić na ustawienie 3-5-2.

Kryteria wyboru do „Jedenastki tygodnia dwadozera.pl” są wybitnie subiektywne. Na pewno ktoś został w naszej zabawie pominięty. Nie byliśmy jednak na wszystkich meczach i nie ze wszystkich meczów czytaliśmy relacje, ale, podkreślamy, w tej zabawie chodzi o... zabawę. Chcemy wyróżniać pozytywne postacie i ich wyczyny, a także pobudzać Was do dyskusji. Zachęcamy do przedstawiania swoich typów!

------------------------------Skiba (Stomil)------------------------------

-------Koprucki (Stomil II)-------Byliński (Rominta)-------Uszalewski-------

-------Opaliński (Błękitni P.)-------Kozłowski (MKS Korsze)-------Sławiński (Pisa)-------Radziwon (MKS Jeziorany)-------Kozłowski (Czarni)-------

-------Kołosow (Olimpia E.)-------Klimek (GKS Wikielec)-------

Piotr Skiba (Stomil Olsztyn): Trafia tutaj dość późno, ale dopiero teraz jego Stomil wygrał ligowe spotkanie. Od początku sezonu olsztyński bramkarz jest pewnym punktem swojego zespołu. W meczu z Chojniczanką kilkukrotnie bronił swojego zespołu od utraty bramki.

Arkadiusz Koprucki (Stomil II Olsztyn): Niełapiący się do pierwszego składu pierwszej drużyny stał się pewną podporą rezerw Stomilu. Dzięki niemu olsztyńska drużyna kolejne spotkanie u siebie zagrała bez straty bramki.

Bartosz Byliński (Rominta Gołdap): Do defensywy Rominty w tym sezonie nie można mieć żadnych pretensji. W pięciu spotkaniach drużyna nie straciła żadnej bramki. Byliński to jeden z autorów tej znakomitej serii.

Łukasz Uszalewski (Concordia Elbląg): Trener Arkadiusz Matz od niego zaczyna ustalać linię defensywy Concordii. Elbląska drużyna od czterech spotkań nie straciła bramki.

Kamil Opaliński (Błękitni Pasym): Strzelił cztery bramki w meczu Błękitnych z Kłobukiem Mikołajki. Błękitni wygrywają drugie spotkanie z rzędu w V lidze.

Piotr Kozłowski (MKS Korsze): Zespół z Korsz jest w niesamowitej formie. W ostatnim tygodniu pokonali 5:0 (na wyjeździe) Motor Lubawa i na własnym stadionie odprawili 6:1 ŁKS 1926 Łomża. Duży w tym udział miał Kozłowski, który strzelił pięć bramek.

Paweł Sławiński (Pisa Barczewo): 16-letni piłkarz z Barczewa najepierw asystował przy bramce Spychały, a chwilę potem sam strzelił bramkę.

Paweł Radziwon (MKS Jeziorany): Grający trener MKS Jeziorany miał kłopoty ze skompletowaniem kadry na mecz z Leśnikiem Nowe Ramuki. Musiał sam wyjść na boisko i zaliczył dwie asysty. Jego zespół wygrał 2:1.

Jakub Kozłowski (Czarni Olecko): Strzelił w ostatni weekend dwie bramki, a przy pozostałych dwóch golach miał znaczny udział. Czarni wygrali 4:0 z Orlętami Reszel.

Anton Kołosow (Olimpia Elbląg): Najpierw, na samym początku spotkania, wywalczył rzut karny, który sam zamienił na bramkę, a w drugiej połowie podwyższył na 2:0.

Arkadiusz Klimek (GKS Wikielec): 38-letni Arek Klimek zaliczył znakomity powrót na piłkarskie boiska. W IV-ligowym starciu GKS Wikielec z Omulwią wypracował dwie bramki, a sam dołożył trzecią!

Wyselekcjonował rys

Komentarze

 1. Obserwator 2013-09-05 22:14:51 (public***.cdma.centertel.pl) #36132 0:0 zgłoś

  Zgadzam się z kolegą. Chłopak ma ambicję, mocno pracuje, wie czego chce i szybko się rozwija. Potrzebuje tylko kogoś kto "odpowiednio go poprowadzi".

 2. yyy 2013-09-05 00:11:21 (***-***-***-***.adsl.inetia.pl) #36094 0:0 zgłoś

  Paweł Sławiński panowie trenerzy i menadżerowie lig I i Ekstraklasy zawodnik wart uwagi

 3. Kryspin95 2013-09-04 14:30:55 (public-gprs***.centertel.pl) #36043 0:0 zgłoś

  A gdzie Sokołowski Mateusz i Arkadiusz Wiśniewski, dwaj zawodnicy z rocznika 96 sa podstawowymi zawodnikami Mazura Pisz a jeszcze Rok temu grali w Juniorach. Nalezy im sie przyjrzec bo w nich widac bardzo duzy talent.

 4. I tylko taka mnie ścieżka popr 2013-09-03 23:11:14 (***-***-***-***.adsl.inetia.pl) #36015 0:0 zgłoś

  W meczu SRKIS Danpol Knopin - Niedzwiedz Ramsowo Szymon Orzeł strzelił 3 bramki i asystował bezpośrednio przy czwartej.Szacun !!

 5. kibic 2013-09-03 22:38:09 (barczewo.macrosat.pl) #36014 0:0 zgłoś

  slawinski nie asystowal tylko ten z 9 ale ogolnie mlodziak zagral super zawody

Dodaj swój komentarz

           
#####  ##  #### 
#  # # # #   
#  # #  # #### 
##### ######   # 
#  # #  # #  # 
#  # #  # ####