Krótko - V liga

Wyniki V ligi (gr. 1): Pierwsze zwycięstwo Granicy

2013-08-31 22:20:28 V liga

Zawodnicy Granicy w 6. kolejce odnieśli pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Fot. Łukasz Szymański

Aż do 6. kolejki na pierwsze ligowe punkty w tym sezonie czekali zawodnicy Granicy Bezledy. Zwycięstwo 3:1 nad Łyną Sępopol nie pozwoliło im jednak opuścić ostatniego miejsce w tabeli. Najwyższą wygraną w sobotnich meczach odnieśli Błękitni Pasym, którzy rozbili 5:1 Kłobuk Mikołajki.

• Błękitni Pasym - Kłobuk Mikołajki   5:1
  • MKS Jeziorany - Leśnik Nowe Ramuki 2:1
  • Granica Bezledy - Łyna Sępopol 3:1
  • Wilczek Wilkowo - Mazur Pisz 2:1
  • Czarni Olecko - Orlęta Reszel 4:0
  • Tęcza Biskupiec - Śniardwy Orzysz 2:2