forBet promocja

Liga gra! - II liga - III liga - IV liga - V liga - A klasa - B klasa

Jedenastka tygodnia dwadozera.pl

2013-08-27 19:59:08 Jedenastka tygodnia, Mateusz Wasilewski, Tomasz Aziewicz, Mateusz Nejman, Bartosz Broniarek, Marek Masztaler, Konrad Elsner, Michał Miller, Daniel Chyliński, Wojciech Figurski, Jacek Łuczak

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Rys. Paju

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Rys. Paju

Zestawiliśmy kolejną jedenastkę tygodnia. Tym razem postawiliśmy na dość standardowe przy takich zabawach ustawienie: 4 - 4 - 2.

Kryteria wyboru do „Jedenastki tygodnia dwadozera.pl” są wybitnie subiektywne. Na pewno ktoś został w naszej zabawie pominięty. Nie byliśmy jednak na wszystkich meczach i nie ze wszystkich meczów czytaliśmy relacje, ale, podkreślamy, w tej zabawie chodzi o... zabawę. Chcemy wyróżniać pozytywne postacie i ich wyczyny, a także pobudzać Was do dyskusji. Zachęcamy do przedstawiania swoich typów!

 

------------------------------Wasilewski (Zalew)------------------------------
-------Aziewicz (Stomil II)-------Nejman (Kormoran Z.)-------Broniarek (Concordia)-------Masztaler (Barkas)-------
-------Dobroński (Warmia)-------Elsner (GKS Dźwierzuty)-------Miller (MKS Korsze)-------
-------Chiliński (Huragan)-------
-------Figurski (Sokół)-------Łuczak (Olimpia O.)-------

 

 • Mateusz Wasilewski (Zalew Frombork): Udany debiut w V lidze. Zalew wygrywa mecz właśnie dzięki bramkarzowi, który nie wpuszcza bramki. Zastanawialiśmy się także nad Radosławem Gąsiorowskim z Rominty Gołdap. Zawodnik IV-ligowca w tym sezonie nie wpuścił jeszcze żadnej bramki, ale w ostatnim meczu miał ułatwione zadanie w Wikielcu, bo miejscowy GKS został porządnie wykartkowany przez arbitra.
 • Tomasz Aziewicz (Stomil II Olsztyn): Kolejne dobre spotkanie Aziewicza w tym sezonie. Były zawodnik Mrągowii Mrągowo pokazuje, że spokojnie mógłby grać o ligę wyżej, jak nie o dwie.
 • Mateusz Nejman (Kormoran Zwierzewo): Obrońca rewelacji V ligi. Kormoran z kompletem punktów prowadzi w grupie drugiej. Nejman strzelił w ostatnim meczu bramkę, a jego zespół wygrał 6:1 z Ossą Biskupiec Pomorski.
 • Bartosz Broniarek (Concordia Elbląg): Zespół z Elbląg w kolejny spotkaniu nie traci bramki i w ligowej tabeli II ligi jest coraz wyżej. Duża w tym zasługa obrońcy Concordii, który przed sezonem trafił z Olimpii.
 • Marek Masztaler (Barkas Tolkmicko): Dwie bramki w meczu z Promieniem Mońki. Do tego Barkas zachował czyste konto w meczu i jest liderem III ligi.
 • Bartosz Dobroński (Warmia Olsztyn): Zwycięski gol dający trzy punkty w meczu z Tęczą Biskupiec. To już jego szósta bramka w dotychczasowych 4 spotkaniach. W każdym z nich ciągnie zespół do przodu, a Warmia w tym sezonie wygrała wszystkie spotkania.
 • Konrad Elsner (GKS Dźwierzuty): Zawodnik drugi raz z rzędu strzela cztery bramki. W trzech spotkaniach strzelił ich łącznie dziewięć. Ktoś powie, że to tylko B-klasa. A Wy na orlikach też tak dużo strzelacie? :)
 • Michał Miller (MKS Korsze): Dobry występ zawodnika w meczu z Mrągowią Mrągowo (3:1 dla MKS), czego efektem były dwa trafienia.
 • Daniel Chiliński (Huragan Morąg): Huragan wygrał kolejne ligowe spotkaniu, a duża w tym zasługa właśnie Chylińskiego. Miał bardzo duży udział przy bramce Filipka a i sam wpisał się do protokołu meczowego za sprawą bramki na 3:1 z Warmią Grajewo.
 • Wojciech Figurski (Sokół Ostróda): Po jego dwóch ładnych bramkach Sokół Ostróda wywozi komplet punktów z Ełku.
 • Jacek Łuczak (Olimpia Olsztynek): Bardzo dobry występ w meczu na szczycie IV ligi. Strzela dwa gole, a jego Olimpia Olsztynek gromi 6:2 Victorię Bartoszyce.

Komentarze

 1. Pawlik 2013-08-28 18:44:03 (***.***.***.***.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl) #35704 0:0 zgłoś

  Aziewicz to imponowal spokojem i celnymi podaniami ,Kopruckiego to nowems wciaga po tej kontuzji.

Dodaj swój komentarz

        
#  # # #  # 
 # # # #  # 
 ##  # #  # 
 ##  # # ## # 
 # # # ## ## 
#  # # #  #