Olimpia Elbląg - Olimpia Zambrów 0:0

2013-08-17 19:15:29 Olimpia Elbląg, Olimpia Zambrów

Olimpia Elbląg zremisowała na własnym stadionie. Fot. Michał Kuna

Kibice w Elblągu nie zobaczyli bramek. W meczu dwóch Olimpii padł bezbramkowy remis.

Spotkanie rozpoczęło się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia zawodników gości, którzy stali w korku jaki wytowarzył się na "siódemce" z powodu wypadku pod Ostródą.

W pierwszych minutach to goście dłużej utrzymywali się przy piłce i już w 6 minucie zakotłowało się pod bramką Rogaczowa gdy Piłatowski doszedł do dośrodkowania jednak uderzył niecelnie. Pięć minut później z rzutu wolnego dośrodkował jeden z zawodników gości, futbolówkę przejął Sawicki jednak niedokładnie zagrał do Kopyckiego, który wychodził na czystą pozycję.

Pierwsze zagrożenie gospodarze stworzyli w 18 minucie za sprawą Graczyka, który uderzał z dystansu jednak niecelnie. 32 minucie Kopycki minął dwóch zawodników rywali dośrodkował w pole karne jednak Piotrowskiego uprzedził jeden z obrońców rywali. W 37 minucie Koprycki dośrodkował do Sawickiego, który z dziesięciu metrów nie potrafił pokonać bramkarza przyjezdnych.

Druga połowa rozpoczęła się od mocnego uderzenia przyjezdnych. Zapolnik minął jednego z obrońców Olimpii i zdecydował się na strzał jednak Rogaczow bez żadnych problemów poradził sobie z nim. W odpowiedzi w pole karne dośrodkował Ressel jednak w zamieszaniu podbramkowym najlepiej odnalazł się zawodnik z Zambrowa i wybił futbolówkę na rzut rożny.

W ostatnim kwadransie Olimpia Elbląg cofnęła się do defensywy, a przyjezdni nie potrafili przebić się przez dobrze funkcjonującą defensywę Elblążan.

Olimpia Elbląg - Olimpia Zambrów 0:0 Olimpia Elbląg - Olimpia Zambrów 0:0 Olimpia Elbląg - Olimpia Zambrów 0:0 Olimpia Elbląg - Olimpia Zambrów 0:0 Olimpia Elbląg - Olimpia Zambrów 0:0

Zobacz pełną galerię zdjęć: Olimpia Elbląg - Olimpia Zambrów 0:0

• Olimpia Elbląg - Olimpia Zambrów 0:0

Olimpia: Rogaczow - Lewandowski, Ichim, Skierkowski,Graczyk (69 Molga), Kopycki, Ressel, Pietrewcz, Piotrowski, Sawicki (60 Lisiecki), Czerniewski.