Porażka po ofensywnej grze. Pogoń Siedlce - Concordia Elbląg 2:1

2013-07-27 20:11:10 Concordia Elbląg, Pogoń Siedlce

Marcin Martynowicz. Fot. kspolkowice.pl

Concordia prowadziła w Siedlcach 1:0, ale ostatecznie uległa Pogoni 1:2. Jedyną bramkę dla elblążan zdobył Marcin Martynowicz.

Lepiej mecz zaczęli gospodarze, ale ich ataki kończyły się przed polem karnym Concordii. Elblążanie byli o wiele bardziej konkretni. Już w 9 min. nowy nabytek Concordii Marcin Martynowicz wykorzystał błąd Mateusza Urbańskiego i pięknie przelobował Jacka Kozaczyńskiego.

Po stracie gola Pogoń ruszyła do ataków. Efekt? Jeszcze przed przerwą gospodarzom udało się wyrównać. Z wolnego wrzucił Krystian Wójcik, a w polu karnym najwyżej wyskoczył Przemysław Rodak i pewnie skierował piłkę do siatki.

W drugiej połówce nadal grę prowadzili gospodarze. W 66 min. tuż nad poprzeczką główkował Daniel Dybiec, a chwilę później po dobrym strzale Mariusza Dzienisa fantastycznie wybronił Hieronim Zoch.

Ostatnie słowo i tak należało jednak do drużyny Pogoni, a konkretnie do doświadczonego Bartosza Tarachulskiego, który po rzucie rożnym skierował piłkę do bramki.

W samej końcówce Concordia się odkryła i gospodarze mogli strzelić jeszcze jedną bramkę. Samuelson Odunka przegrał jednak pojedynek sam na sam z Zochem.

POWIEDZIELI PO MECZU ("Dziennik Elbląski").

Arkadiusz Matz, trener Concordii

— Gospodarze byli lepszym zespołem i zasłużenie zdobyli trzy punkty. Szkoda, że straciliśmy bramki po stałych fragmentach gry.